خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1547799 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

لیگ برتر فوتسال بانوان برگزار می‌شود؟

ایسنا | ورزشی | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:34
اخبار متناقضی در مورد برگزاری پلی‌آف لیگ برتر فوتسال منتشر شده و هنوز مشخص نیست که این مسابقات برگزار می‌شود یا خیر.
مسابقات،فوتسال،بانوان،برگزاري،ليگ،فوتبال،برگزار،نصيري

اخبار متناقضی در مورد برگزاری پلی‌آف لیگ برتر فوتسال منتشر شده و هنوز مشخص نیست که این مسابقات برگزار می‌شود یا خیر.
به گزارش ایسنا، در پی شیوع ویروس کرونا در کشور مرحله پلی‌آف لیگ برتر فوتسال بانوان لغو شد اما با صدور مجوز برگزاری برخی از مسابقات از جمله فوتبال و فوتسال، مسئولان سازمان لیگ تصمیم بر برگزاری مسابقات بانوان گرفتند و قرار شد که تیرماه برگزار شود اما با این حال این تاریخ یک بار به تعویق افتاد.
به تازگی اخباری مبنی بر اعلام پایان لیگ فوتسال بانوان منتشر شده است که از سوی فدراسیون فوتبال و مسئولان کمیته مسابقات فوتسال بانوان تکذیب یا تایید نشده است اما فاطمه شریف و عاطفه رضایی سرمربیان تیم‌های هیات فوتبال خراسان رضوی و مس رفسنجان که در مرحله پلی‌آف بانوان حضور دارند به ایسنا اعلام کردند که فدراسیون فوتبال و شهرزاد نصیری(مسئول کمیته مسابقات فوتسال بانوان) به دنبال برگزاری مسابقات باقی مانده هستند.
رضایی به ایسنا گفت: "حدود نیم ساعت پیش با خانم نصیری صحبت کردم و او به ما گفت که مسابقات برگزار می‌شود.
از شنبه(۱۴ تیر) تمریناتمان را آغاز می‌کنیم و اولین مسابقه سوم مرداد برگزار می‌شود."
نصیری به عنوان مسئول کمیته مسابقات هنوز در مورد برگزاری لیگ اظهار نظر نکرده است و باید دید که تصمیم مسئولان بر برگزاری مسابقات است یا لغو آنها.
دیدار رفت از مرحله پلی‌آف فوتسال بانوان ۳۰ بهمن ماه ۹۸ برگزار شد که بر اساس آن دیدار تیم‌های ساپیا تهران و ملی‌حفاری اهواز با نتیجه ۴ بر ۳ به سود تیم اهواز و بازی مس رفسنجان و هیات فوتبال خراسان رضوی با تساوی دو بر دو به پایان رسید.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1547799 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.