خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1533401 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

سفر رئیس فدراسیون بسکتبال به گرگان

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:31
رامین طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال صبح امروز به شهر گرگان سفر کرد.
سفر رئیس فدراسیون بسکتبال به گرگان

به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، رامین طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال صبح امروز به شهر گرگان سفر کرد.
طباطبایی که پیش از این با مدیران باشگاه شیمیدر و پیکان دیدار کرده بود، حال برای دیدار با مدیران باشگاه شهرداری گرگان به این شهر سفر کرده است.
شهرداری گرگان در رقابت‌های لیگ امسال بسکتبال، صدرنشین بود که مسابقات به دلیل شیوع ویروس کرونا توسط فدراسیون نیمه تمام و بدون معرفی قهرمان ماند و این باعث دلخوری باشگاه گرگانی از فدراسیون بسکتبال شده بود و احتمالا قصد طباطبایی از این سفر، پایان دادن به این اختلافات است.
بیشتر بخوانید
انتهای پیام/

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1533401 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.