خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1537795 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

نماینده مردم بیرجند در مجلس: مشکلات کارخانه چدن خوسف و آبرسانی به قهستان برطرف می‌شود- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:31
گروه استان‌ها - نماینده مرم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ در جلسه‌ای که با استاندار داشتیم مشکلات کارخانه چدن خوسف و آبرسانی به قهستان پیگیری شد و تلاش می‌شود تا مشکلات برطرف شود.
درميان،مشكلات،خوسف،بيرجند،خسروي،پيگيري،رعايت،حقوق

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، حسین خسروی صبح امروز در شورای اداری شهرستان درمیان اظهار داشت: در این اوضاع شیوع کرونا مصادیق مهم امربه معروف و نهی از منکر رعایت نکات بهداشتی است.
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در جنگ نظامی ما آماده‌باش بودیم و در جنگ اقتصادی هم باید 100 درصد آماده‌باش بود تا سرافراز بیرون آییم.
وی افزود: حقوق بشر آمریکایی را بینید و آن را با کشور ما مقایسه کنید.
رهبری می‌گویند در کرونا همه حقوق برای افراد فوتی و بیمار باید رعایت شود؛ از کفن و دفن فوتی‌ها گرفته تا درمان بیماران همه باید رعایت شود اما در کشورهایی که ادعای حقوق بشر دارند در آن مانده‌اند.
خسروی بیان کرد: در مدت عمر یک ماهه مجلس یازدهم مشخص شد اولویت اول همه نمایندگان رفع میعشت مردم و مشکل گرانی و نابسامانی بازار است.
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: همه باید با هم کار کنیم جزیره‌ای عمل کردن به جایی نمی‌رسد.
وی ادامه داد: مشکلات در گام نخست باید در شهرستان‌ها پیگیری شود و اگر به جایی نرسید به استان و کشور ارجاع داده شود.
در جلسه‌ای که با استاندار داشتیم مشکلات کارخانه چدن خوسف و آبرسانی به قهستان پیگیری شد و تلاش می‌شود تا مشکلات برطرف شود.
خسروی گفت: مشکلات آب شرب درمیان از اولویت‌ها است و قطعا پیگیری خواهد شد و امیدواریم با توان دستگاه‌های اجرایی برطرف شود.
انتهای پیام/254/سبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1537795 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.