خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1537500 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

غربالگری بینایی کودکان از 15 تیر در همدان آغاز می‌شود- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:31
گروه استان‌ها ـ سخنگوی اداره کل بهزیستی استان همدان گفت: غربالگری بینایی برای کودکان 3 تا 6 سال از 15 تیر در همدان آغاز می‌شود.
غربالگري،بينايي،بهزيستي،15،ماه

حجت اله حاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان، اظهار داشت: به دلیل احتمال شیوع کرونا و بیماری‌های تنفسی در فصل پاییز، غربالگری بینایی که همه ساله در آبان ماه انجام می‌شد امسال از 15 تیر ماه آغاز می‌شود.
وی با بیان اینکه این غربالگری از 15 تیر تا 15 مهر ماه در پایگاه‌های دائمی بهزیستی همه شهرستان‌های استان انجام می‌شود، ابراز کرد: کودکانی که در مرحله اول غربالگری دچار مشکل باشند به مراحل بعدی ارجاع داده می‌شوند.
سخنگوی اداره کل بهزیستی استان همدان با تاکید بر اینکه در پایگاه های غربالگری بینایی تمام پروتکل های بهداشتی رعایت می‌شود، تصریح کرد: از پذیرش مراجعه کنندگان بدون ماسک خودداری می‌شود.
حاتمی با بیان اینکه هزینه مرحله اول غربالگری بینایی 3 تا 6 هزار تومان است، اظهار داشت: کودکانی که نیاز به ارجاع به مراحل تخصصی و درمانی پیدا کنند اگر از مددجویان و افراد تحت حمایت بهزیستی باشند هیچ هزینه‌ای از آنها گرفته نمی‌شود.
وی با تاکید بر اینکه غربالگری بینایی برای کودکان 3 تا 6 سال از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: خانواده ها مراجعه را به روزهای پایانی موکول نکنند.
انتهای پیام/ 743/یبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1537500 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.