خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1557089 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اعلام آمادگی کمیسیون اصل 90 برای همکاری با قوه قضائیه / جمع‌بندی گزارش‌ تخلفات وزارتخانه‌ها- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:31
گروه استان‌ها - عضو کمیسیون اصل 90 مجلس از اعلام آمادگی کمیسیون اصل 90 برای همکاری با قوه قضائیه و ‌با مبارزه با فساد خبر داد و گفت: در حال جمع‌بندی گزارشات مردمی از تخلفات وزارت‌خانه‌ها هستیم.
كميسيون،90،اصل،مجلس،فساد،اطلاعات،گذشته

حجت‌الاسلام حسن شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان، اظهار داشت: متاسفانه کمیسیون اصل 90 در مجلس‌های قبلی فقط از 30 تا 40 درصد از وظایف نظارتی خود استفاده می‌کرد ولی خوشبختانه اعضای جدید این کمیسیون در مجلس یازدهم تصمیم گرفته‌اند که از تمام ظرفیت‌های این کمیسیون استفاده و در کنار قوه قضائیه با فساد مبارزه کنند.
وی از دیدار اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس با آیت‌الله رئیسی در آینده نزدیک خبر داد و افزود: این دیدار در راستای اعلام آمادگی کمیسیون اصل 90 به قوه قضاییه برای مبارزه با فساد است و امیدواریم این دو مجموعه فساد را در جامعه اسلامی ریشه‌کن کنند‌.
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس گریزی به تخلفات وزارتخانه‌ها در سال‌های گذشته زد و افزود: در حال جمع‌بندی گزارشات مردمی هستیم که بررسی کنیم کدام وزارت‌خانه‌ها در سال‌های گذشته بیشترین اعتراضات مردمی را داشته‌اند و بر همین اساس با وزارت‌خانه‌های متخلف برخورد قاطع‌تری انجام دهیم.
این مسئول گریزی به توسعه فضای مجازی در سال‌های گذشته زد و گفت: وزارت ارتباطات در راستای توسعه فضای مجازی فعالیت‌های زیادی را انجام داده است ولی مطالبه ما از دولت این‌ است که هرچه سریع‌تر شبکه‌ملی اطلاعات را به سرانجام برسانند.
نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس با بیان اینکه دانش فنی که در کشور وجود دارد می‌تواند شبکه‌ملی اطلاعات را تکمیل کند، گفت: شبکه‌ملی اطلاعات مطالبه مقام معظم رهبری است و باید سریعتر مدبرانه و مناسب با فرهنگ ایرانی انجام شود.
انتهای پیام/شبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1557089 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.