خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1548317 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

نسیم مهر رضوی در کرمانشاه/ توزیع غذاهای تبرکی حضرت رضا (ع) ‌‌در ‌محلات محروم شهر + فیلم- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:30
گروه استان‌ها ـ غذاهای تبرکی توسط خادمیاران رضوی در طرح مهر هشتم با حفط تمامی موازین بهداشتی، طبخ و بسته‌بندی شده سپس از طریق شبکه خادمیاری در هشت منطقه مشخض و محلات محروم شهر کرمانشاه توزیع می‌شود.
رضوي،كرمانشاه،استان،كاروان،حضور،اماميان،خدام،آستان،قدس

سید محمدجعفر امامیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: همزمان با ایام فرخنده دهه کرامت، خادمیاران رضوی طرح‌ نذر خون را اجرا کردند که برای سومین بار از ابتدای امسال عصر روز گذشته خون اهدا کردند.
مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه با اشاره به خدمت‌رسانی خادمیاران رضوی در عرصه‌های مختلف عنوان کرد: امسال همچون سال گذشته از محل نیت‌های خیر مردم سفره اطعام رضوی با ظرفیت 16 هزار پرس غذا در استان با عنوان طرح مهر هشتم اجرا می‌شود.
امامیان بیان کرد: غذاهای تبرکی توسط خادمیاران رضوی در طرح مهر هشتم با حفط تمامی موازین بهداشتی، طبخ و بسته‌بندی شده سپس از طریق شبکه خادمیاری در هشت منطقه مشخض و محلات محروم شهر کرمانشاه توزیع می‌شود.
وی با اشاره به برگزاری جشنواره بین‌المللی زیرسایه خورشید در دهه کرامت گفت: کاروان خدام، مداحان و مبلغان حرم از آستان قدس رضوی به همراه پرچم مقدس رضوی و تبرکات، راهی استان‌های کشور شده و کاروان آستان قدس رضوی از امروز دهم تیرماه وارد استان کرمانشاه می‌شوند.
وی با بیان اینکه یک کاروان پنج نفره از امروز دهم تیرماه وارد استان کرمانشاه می‌شوند و به مدت سه روز تا سیزدهم تیرماه در استان حضور دارند بیان کرد: ستاد مردمی "در امتداد روح‌الله" میزبان اجرای سیزدهمین سال جشن‌های بین‌المللی زیر سایه خورشید در کرمانشاه است.
امامیان با بیان اینکه امسال به دلیل محدودیت‌های موجود تغییراتی در برنامه‌های تجمعی خادمان رضوی انجام شده است بیان کرد: حضور پرچم متبرک و خادمان حضرت رضا(ع) در بیمارستان‌ها همچون برنامه نسیم مهر رضوی، تجلیل و تقدیر از کادر درمانی و شهید مدافع سلامت، حضور کاروان زیر سایه خورشید در مزار مطهر شهدا، حضور خدام رضوی در زندان و پادگان‌های نظامی و دیدار خدام رضوی با مردم اهل‌سنت کرمانشاه از برنامه‌های امسال است.
انتهای پیام/833/شبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1548317 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.