خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1530769 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پروژه‌های فاز نخست آبرسانی به شیراز‌ ‌با ‌حضور ویدئوکنفرانسی رئیس‌ جمهور‌ افتتاح می‌شود- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:30
مدیرعامل‌ شرکت آب منطقه‌ای فارس از افتتاح فاز نخست آبرسانی به شیراز‌ ‌با ‌حضور ویدئوکنفرانسی رئیس‌ جمهور‌ خبر داد و گفت: با انجام این پروژه برای 500 نفر به صورت مستقیم و برای 1000 نفر به صورت غیرمستقیم شغل ایجاد شده است.
پروژه،نفر،آبرساني،فاز،آب،دهقاني

حمیدرضا دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در شیراز اظهار داشت: پروژه‌های فاز اول خط دوم آبرسانی به شیراز و فاز اول آبرسانی به سعادت شهر و ارسنجان فردا پنجشنبه 12 تیر رسماً با حضور معاون وزیر نیرو ‌و با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس‌جمهور و وزیر نیرو ‌افتتاح خواهد شد.
وی افزود: این دو طرح از ابتدای سال 95 آغاز شد که به لطف خداوند توانسته‌ایم در سال جهش تولید آن‌ را به هم استانی‌های شریف هدیه کنیم.
مدیرعامل‌ شرکت آب منطقه‌ای فارس ادامه داد: پروژه فاز اول آبرسانی به شیراز شامل خط انتقال ایستگاه پمپاژ و تصفیه‌خانه بزرگ آب می‌باشد که هزینه‌ای در حدود 560 میلیاردتومانی در‌بر داشته است.
با انجام این پروژه برای 500 نفر به صورت مستقیم و برای 1000 نفر به صورت غیرمستقیم شغل ایجاد شده است.
دهقانی تاکید کرد: 324 هزار نفر با راه‌اندازی این پروژه زیرپوشش قرار خواهند گرفت.
وی افزود: پروژه دیگر ما آبرسانی به سعادت‌شهر و ارسنجان است که فاز نخست این پروژه، آبرسانی به سعادت‌شهر فردا افتتاح خواهد شد و هزینه‌ای در حدود 39 میلیارد تومان در بر داشته است.
مدیرعامل‌ شرکت آب منطقه‌ای فارس گفت: 65 نفر به صورت مستقیم 130 نفر به صورت غیرمستقیم در این پروژه مشغول به کار هستند.
به گفته دهقانی، 110 هزار نفر از مردم سعادت‌شهر با بهره برداری از این پروژه از نعمت آب برخوردار خواهند شد.
انتهای پیام/شبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1530769 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.