خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1537500 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

استودیوی ثابت رادیو در حرم امام رضا(ع) دایر می‌شود- اخبار فرهنگی

تسنیم | فرهنگی و هنری | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:30
تعامل آستان قدس رضوی با معاونت صدا برای حضور انعکاس حال و هوای حرم امام رضا(ع) در شرایط شیوع کرونا و محدودیت زیارت برای عاشقان رضوی افزایش می‌یابد.
آستان،رضوي،رضا،امام،شنوندگان

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بر اساس رایزنی‌های انجام شده اداره‌کل فنی صدا و روابط عمومی این معاونت با آستان قدس رضوی حضور پررنگ شبکه‌های رادیویی در آستان مقدس امام رضا(ع) برای پوشش رسانه‌ای و ارتباط معنوی شنوندگان در طول سال افزایش دارد.
در جلسه‌ای که برای مشخص شدن راهبردهای تعامل برگزار شد تصمیم برآن شده که معاونت صدا با ایجاد استودیوی ثابت رادیو در حرم رضوی از این پس حضوری مستمر در این آستان داشته باشد.
آستان قدس رضوی با در اختیار داشتن فضاهای فرهنگی و مذهبی فراوان می‌تواند برای شنوندگان رادیو برنامه‌های مذهبی و تبلیغی با کیفیت تأمین کند.
مقرر شد با تأمین زیرساخت‌های لازم جهت انتقال تصویر بارگاه مطهر امام رضا(ع) در بستر فضای مجازی برای پوشش رسانه‌ای بهتر برنامه‌های حرم مطهر امام رضا(ع)، افزایش کیفیت این تجهیزات در دستور کار قرار گیرد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1537500 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.