خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1556904 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

خداحافظی هادی رضایی از کمیته ملی پارالمپیک- اخبار ورزشی

تسنیم | ورزشی | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:27
دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک آخرین روز کاری خود در این کمیته را پشت سر گذاشت.
كميته،پارالمپيك،رضايي،اجرايي،هفته،هادي،بدهد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، دو هفته قبل بود که هادی رضایی دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک وسایل خود را از اتاقش در این کمیته جمع کرد تا به دوران حضورش در این نهاد پایان بدهد؛ خبری که در خبرگزاری تسنیم نیز منتشر شد.
پس از این خبر، واکنش‌هایی مختلفی از سوی مسئولان کمیته پارالمپیک مطرح و حتی عنوان شد که او از سمتش کناره‌گیری و این استعفا را به اعضای هیئت اجرایی گفته است، هر چند که محمود خسروی‌وفا رئیس کمیته پارالمپیک هفته گذشته و در حاشیه افتتاح تالار مشاهیر ورزش کشور عنوان کرد که هنوز استعفایی از رضایی ندیده است.
قرار بود جدایی هادی رضایی از پست دبیر اجرایی در ابتدای هفته جاری صورت بگیرد، اما پس از صحبت با مسئولان، مقرر شد که وی تا پایان هفته به کار خود ادامه بدهد و امور جاری کمیته انجام شود.
به هر صورت هادی رضایی امروز (چهارشنبه) از حاضران در کمیته ملی پارالمپیک خداحافظی کرد و آخرین روز کاری‌اش در این نهاد را پشت سر گذاشت تا به دوران فعالیت خود به عنوان دبیر اجرایی پس از نزدیک به 15 ماه پایان بدهد.
خداحافظی رضایی در حالی امروز انجام گرفت که وی مسئولان کاروان اعزامی به پارالمپیک توکیو و همچنین سرمربیگری تیم ملی والیبال نشسته را نیز بر عهده دارد و هنوز هیچگونه اظهار نظری درخصوص این دو مسئولیت صورت نگرفته است.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1556904 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.