خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1556904 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

فم‌تور گردشگری همدان نیمه تیرماه برگزار می‌شود

ایسنا | استان‌ها | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:19
معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت: فم تور گردشگری همدان ۱۶ تا ۲۰ تیرماه ۹۹ در همدان برگزار می‌شود.
فم‌تور گردشگری همدان نیمه تیرماه برگزار می‌شود

ایسنا/همدان معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت: فم تور گردشگری همدان ۱۶ تا ۲۰ تیرماه ۹۹ در همدان برگزار می‌شود.
علی خاکسار در گفت‌وگو با ایسنا، هدف از برگزاری فم تور گردشگری را نمایش ظرفیت‌های استان دانست و افزود: برگزاری این برنامه یکی از ابلاغیه‌های وزارت میراث فرهنگی برای تمامی استان‌هاست که شامل معرفی جاذبه‌ها، تبلیغات، ‌بازاریابی و ایجاد بازارهای جدید گردشگری است.
وی با بیان اینکه ‌معرفی جاذبه‌های کمتر شناخته شده هم یکی دیگر از برنامه‌های فم تور گردشگری همدان است، ادامه داد: در این برنامه ترکیبی از فعالان رسانه و تورگردانان ضمن آشنایی با جاذبه‌ها آن‌ها را در رسانه و فضای مجازی منتشر می‌کنند.
خاکسار تصریح کرد: در جلسه‌ای که چند روز پیش در این رابطه تشکیل شد کمیته‌ای درباره محتوی سازی، تهیه مستند تور، ترکیب مهمانان، برنامه‌های پیش بینی شده، برپایی تور ویژه فعالان رسانه و فضای مجازی و برگزاری تور دوم که مخصوص تورگردانان داخلی است، پیشنهاد شد.
معاون گردشگری‌ اداره کل میراث فرهنگی استان همدان اضافه کرد: در فم تور گردشگری همه ظرفیت‌های گردشگری استان از جمله آثار و جاذبه‌های تاریخی، طبیعی، میراث معنوی، روستاهای هدف گردشگری، سوغات و صنایع ‌دستی، زیرساخت‌های اقامتی و تفریحی به مهمانان معرفی خواهند شد.
خاکسار بیان کرد: برای برنامه‌ریزی و هماهنگی برگزاری فم تور جلسه هماهنگی با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، رئیس جامعه هتل‌داران، انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی، انجمن راهنمایان گردشگری، نمایندگان شهرداری، شرکت سیاحتی علیصدر، مرکز تفریحی- توریستی گنجنامه و فعالان رسانه و گردشگری برگزار شد.
انتهای پیام

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1556904 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.