خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1548044 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

با صنعت دعوا می‌کنیم، اما قهر نمی‌کنیم

ایسنا | استان‌ها | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:19
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان بر لزوم رفع آلودگی صنایع تاکید کرد و گفت: برخی از صنایع آلودگی محیط زیست را رقم می‌زنند. ما با صنعت دعوا می‌کنیم اما قهر نمی‌کنیم و در سال جهش تولید تصمیم گرفتیم در کنار صنایع با همفکری به رفع آلودگی صنایع بپردازیم تا محیطی پاک داشته باشیم.
محيط،زيست،صنايع،لاستيك،آلودگي،توليد،كرمان،كارخانه،استان

ایسنا/کرمان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان بر لزوم رفع آلودگی صنایع تاکید کرد و گفت: برخی از صنایع آلودگی محیط زیست را رقم می‌زنند.
ما با صنعت دعوا می‌کنیم اما قهر نمی‌کنیم و در سال جهش تولید تصمیم گرفتیم در کنار صنایع با همفکری به رفع آلودگی صنایع بپردازیم تا محیطی پاک داشته باشیم.
"مرجان شاکری" ظهر امروز ۱۱ تیرماه در آئین همایش تقدیر از شهدا، جانبازان و حافظان محیط زیست استان کرمان گفت: محیط‌بانان قهرمانانی هستند که هر کسی قدر آنها را نمی‌داند ضمن آنکه در برخی اوقات کور دلی به سمت این بزرگواران شلیک شده که باعث به شهادت رسیدن یا جانباز شدن آنها می‌شود.
وی از زخمی شدن یکی از همیاران محیط زیست در دو روز پیش خبر داد و بیان کرد: کار ما بسیار سخت است اما با همه این سختی ها، به دنبال حفظ محیط زیست هستیم.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان بر لزوم رفع آلودگی صنایع تاکید کرد و گفت: برخی از صنایع آلودگی محیط زیست را رقم می‌زنند.
ما با صنعت دعوا می‌کنیم اما قهر نمی‌کنیم و در سال جهش تولید تصمیم گرفتیم در کنار صنایع با همفکری به رفع آلودگی صنایع بپردازیم تا محیطی پاک داشته باشیم.
به گزارش ایسنا، "نادر سیدی" فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست استان کرمان نیز در این جلسه ضمن تبریک دهه کرامت، با اشاره به مشکلات ماموران یگان حفاظت محیط زیست گفت: در استان کرمان دو شهید محیط‌بان داریم.
"علی‌اکبر مشرفی" رییس کارخانه لاستیک بارز نیز در این آئین گفت: لاستیک بارز همگام با طبیعت و محیط زیست حرکت کرده و تنها تولید کننده لاستیک سبز در ایران است و از هیچ ماده متشکله‌ای که آسیب جدی به محیط زیست بزند در این کارخانه، استفاده نمی شود و لاستیک تولیدی این کارخانه همگام و سازگار با محیط زیست است.
وی وضعیت تولید کارخانه را بسیار خوب دانست و ادامه داد: کارخانه لاستیک بارز در خردادماه سال جاری با تولید حدود ۸۵۰۰ تن لاستیک رکورد تولید لاستیک در کشور را زد.
به گزارش ایسنا، در این مراسم از خانواده‌های شهدای محیط بان، جانبازان و حافظان محیط زیست تجلیل شد.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1548044 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.