خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1530769 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

دردسرهای دوومیدانی کاران کرمانشاه در مجموعه 15 خرداد

ایسنا | استان‌ها | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:19
رئیس هیات دوومیدانی کرمانشاه گفت: دوومیدانی کاران قهرمان رده‌های سنی پایه برای تمرین در مجموعه ورزشی 15 خرداد با مشکلات زیادی مواجه هستند.
دووميداني،مجموعه،تمرين،مشكلات،كاران،كرمانشاه،خرداد،15

ایسنا/کرمانشاه رئیس هیات دوومیدانی کرمانشاه گفت: دوومیدانی کاران قهرمان رده‌های سنی پایه برای تمرین در مجموعه ورزشی 15 خرداد با مشکلات زیادی مواجه هستند.
احمد روشن‌زاده در گفت وگو با ایسنا، بااشاره به وضعیت نامناسب مجموعه 15 خرداد برای تمرین دوومیدانی کاران کرمانشاه، اظهارکرد: زمانی که وارد هر ورزشگاهی می‌شویم، در نگاه اول پیست دوومیدانی و زمین چمن فوتبال آن به چشم می‌آید که جایگاه مهم این دو رشته را در مجموعه‌های ورزشی نشان می‌دهد.
وی بابیان اینکه در مجموعه ورزشی 15 خرداد چندان به جایگاه رشته دوومیدانی توجهی نمی‌شود، تصریح کرد: در این مجموعه حدود شش تا هفت محور(شامل اتاق هیات، سالن رختکن، سرویس بهداشتی و فضاهای سرپوشیده تمرین) وجود دارد که متاسفانه هیچکدام از این محورها به دوومیدانی اختصاص پیدا نکرده، این درحالی است که هیات‌هایی که نوع رشته آنها هیچ ارتباطی با این مجموعه ندارد، هرکدام در یک محور مستقر شده‌اند.
رئیس هیات دوومیدانی کرمانشاه تاکید کرد: علاوه بر این، دوومیدانی کاران ما برای تمرین در این مجموعه با مشکلات زیادی روبرو هستند که از مهمترین آنها می‌توان به نبود آب و بسته بودن سرویس‌های بهداشتی به علت نداشتن آب اشاره کرد.
وی ادامه داد: این مسائل نارضایتی خانواده برخی ورزشکاران قهرمان رده‌های سنی پایه که در این مجموعه تمرین می‌کنند را بدنبال داشته و به وضعیت فعلی انتقاد دارند.
روشن زاده اعلام کرد: از دو سال پیش پیگیر رفع این مشکلات شده‌ام و حدود 20 بار مراجعه حضوری به اداره کل داشته‌ و چندین مرحله هم مکاتباتی انجام داده‌ام، اما همه بی فایده بوده و فقط قول‌هایی داده‌اند که عملی نشده است.
وی در پایان یادآورشد: مجموع این مشکلات انگیزه ورزشکاران ما را برای ادامه تمریناتشان پایین آورده، برای همین از مسئولین ورزش استان می‌خواهیم بدنبال رفع مشکلات این مجموعه برای دوومیدانی کاران باشند.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1530769 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.