خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1557089 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اجرای طرح مشوق‌های بیمه‌ای جهت ارتقاء سلامت در گلستان

ایسنا | استان‌ها | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:19
مدیرکل بیمه سلامت استان گلستان گفت: طرح مشوق‌های بیمه‌ای جهت خدمات پیشگیرانه و مراقبت‌های ارتقاء سلامت به‌صورت پایلوت در استان گلستان اجرا می‌شود.
سلامت،طرح،بيمه،استان

ایسنا/گلستان مدیرکل بیمه سلامت استان گلستان گفت: طرح مشوق‌های بیمه‌ای جهت خدمات پیشگیرانه و مراقبت‌های ارتقاء سلامت به‌صورت پایلوت در استان گلستان اجرا می‌شود.
مهرداد کمانگری امروز در جمع خبرنگاران گفت: هدف از این طرح که در حال حاضر در چند کشور غربی اجرا شده، گسترش سلامت همگانی و کنترل بیماری‌های قلبی و عروقی است.
وی تصریح کرد: افراد تحت پوشش بیمه‌ ایرانیان، بیمه سلامت همگانی و بیمه‌شدگان روستایی جزو مشمولان این طرح هستند.
این طرح طی روزهای آینده با حضور مسئولین استان در یکی از شهرستان‌ها اجرایی می‌شود.
مدیرکل بیمه سلامت استان گلستان یادآور شد: در طرح مشوق‌های بیمه‌ای، تخفیفات بیمه‌ای، پرداخت هزینه‌های باشگاه، ارائه بسته‌های سلامت و غیره در نظر گرفته شده است.
کمانگری خاطرنشان کرد: در این طرح برای کنترل بیماری‌های دیابت، بیماری‌های قلبی و عروقی، افزایش چربی، چاقی و پرفشاری خون در سازمان بیمه سلامت اجرا خواهد شد.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1557089 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.