خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1537500 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پیش‌بینی تشکیل ۷۷۳۵ کلاس درس در سال‌تحصیلی آتی

ایسنا | استان‌ها | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:19
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی اداره‌کل آموزش و پرورش زنجان گفت: پیش‌بینی می‌شود در سال‌تحصیلی آینده ۷۷۳۵ کلاس درس در سطح استان دایر شود.
پیش‌بینی تشکیل ۷۷۳۵ کلاس درس در سال‌تحصیلی آتی

ایسنا/زنجان معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی اداره‌کل آموزش و پرورش زنجان گفت: پیش‌بینی می‌شود در سال‌تحصیلی آینده ۷۷۳۵ کلاس درس در سطح استان دایر شود.
بیت‌الله احمدی‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به تعداد کلاس‌ها و نیروی انسانی در سالتحصیلی آینده، اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود در سالتحصیلی آینده ۷۷۳۵ کلاس درس در سطح استان دایر شود.
همچنین در سالتحصیلی پیشرو، ۷۶۶ نفر از همکاران بازنشسته خواهند شد و ۲۶۸ همکار جدید از طریق دانشگاه فرهنگیان و استخدام پیمانی ماده ۲۸ مشغول به خدمت در مناطق و نواحی چهارده‌گانه استان خواهند شد.
این مسئول ادامه داد: در سالتحصیلی ۱۴۰۰ - ۹۹، با برنامه‌ریزی دقیق، ساماندهی و سازماندهی درست و ارائه راهکارهای عملی، خواهیم توانست به طور کامل و بدون هیچ نوع نگرانی مشکل کمبود نیروی انسانی در سطح استان را مرتفع کنیم.
وی با اشاره به برنامه‌های اجرایی سند تحول بنیادین استان در سال آتی که مستند به برنامه اجرایی سند تحول بنیادین وزارت در طول برنامه ششم توسعه است، افزود: برش استانی این برنامه انجام شده و برش منطقه‌ای این برنامه نیز تا پایان تیرماه سالجاری تدوین و آماده اجرا خواهد شد.
احمدی‌نژاد در رابطه با طرح‌های پژوهشی، تصریح کرد: در سال گذشته ۹ طرح پژوهشی مصوب شده و در حال اجرا است که این تعداد طرح‌های مصوب و اجرا شده در سال ۹۷ یک مورد و به ارزش ۴۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بوده است.
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی اداره‌کل آموزش و پروش استان زنجان، یادآور شد: اعتبار تخصیصیافته به طرح‌های پژوهشی در سال ۹۸ قریب به ۹۰۰ میلیون ریال بوده که صددرصد این اعتبار جذب شده است که این اقدام می‌تواند گام موثری در جهت گسترش امر پژوهش در آموزش و پرورش استان باشد.
انتهای پیام

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1537500 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.