خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1533244 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

افتتاح کلانتری ۱۳ سرابی و ساختمان نظام وظیفه تویسرکان

ایسنا | استان‌ها | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:19
امروز با حضور فرمانده انتظامی استان همدان و مسئولان شهرستان ساختمان کلانتری ۱۳ سرابی و نظام وظیفه تویسرکان در متراژ ۴۸۹ مترمربع در دو طبقه افتتاح شد.
شهرستان،انتظامي،تويسركان،استان،امنيت،فرمانده،پليس،نيروي،امن،طبق…

ایسنا/همدان امروز با حضور فرمانده انتظامی استان همدان و مسئولان شهرستان ساختمان کلانتری ۱۳ سرابی و نظام وظیفه تویسرکان در متراژ ۴۸۹ مترمربع در دو طبقه افتتاح شد.
این ساختمان با زیربنای ۲۵۰ مترمربع هر طبقه در متراژ ۱۲۵ مترمربع که یک طبقه مخصوص کلانتری و یک طبقه هم مخصوص نظام وظیفه شهرستان است، با اشتغالزایی و جذب نیروهای جدید به بهره برداری رسید.
فرمانده انتظامی استان همدان در مراسم افتتاحیه گفت: ایران جزوء امن ترین کشورهای دنیاست و همدان در این جزیره امن جزء امن ترین استان ها در کشور است و این امنیت را مرهون فداکاری و تلاش نیروی انتظامی و سربازان فداکار این استان هستیم و شهرستانی چون تویسرکان از امن ترین شهرهای استان به شمار می آید و وجود ۱۵۰۰ شهید این شهرستان در کل کشور نشان دهنده این امر است.
سردار بخشعلی کامرانی صالح افزود: در مورد بحث پلیس راه در تویسرکان وقتی اولویت های تصادفات و حادثه ها را درنظر می گیریم می بینیم تویسرکان حادثه زیادی ندارد اما با رایزنی و تلاش توانستیم سال پیش مصوبه احداث پلیس راه در این شهرستان را بگیریم که بر حسب تقاضای فرماندار این شهر در این پاسگاه اتاقی برای افسران و بازرسان تصادفات درنظر گرفته می شود تا کروکی تصادفاتی که در جوکار اتفاق می افتد در همین شهرستان انجام پذیرد و مردم برای رفع مشکلات حادثه ای خود مجبور نباشند به جوکار بروند و در همین شهرستان مشکلات و کارهای اداریشان رفع و رجوع شود.
وی مطرح کرد: امروزه امنیت جامعه برای مردم جزء اواویت ها بوده و همه می دانیم امنیت نسبی است و اگر قرار است از امنیت بالایی برخوردار باشیم باید همه مردم در این امر سهیم باشند به ویژه امروز که دشمن از همه سو و از همه لحاظ کشور را تحت فشار قرار داده و امیدواریم با برنامه ریزی های درست و همراهی مردم با مسئولان به سلامت از این امر عبور کنیم، ما هر چه داریم از ایثارگری های شهدا و خانواده معزم شهداست و همیشه باید قدردان زحمات و ایثارگری های این عزیزان باشیم چراکه آسایش امروز ما مرهون جانفشانی های دیروز این عزیزان است.
سرهنگ‌ معصومی، فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان نیز گفت: اگر امنیتی حاصل می شود نتیجه همراهی و همدلی همه شهروندان و مسئولان انتظامی شهرستان است و امیدوارم نیروی انتظامی بتواند سربازان فداکاری برای مقام عظمی ولایت و رهبری باشد.
فرماندار شهرستان تویسرکان نیز بیان کرد: تأمین امنیت داخلی به عهده نیروی انتظامی است و دولت هم باید از مجموعه نیروی انتظامی حمایت داشته باشد و مردم نیز در محقق شدن این امر باید کوشا باشند.
سیدرسول حسینی گفت: شهرستان تویسرکان از لحاظ فرهنگی دومین شهرستان استان است و خوشبختانه در حوزه فضای مجازی جزء شهرستان هایی است که بسیار فعال بوده و چون گاهی ممکن است اخباری کذب منتشر شود، از پلیس فتا تقاضا داریم نظارت بیشتری بر این حوزه داشته باشد.
وی اظهار کرد: برخورداری از پلیس راه خواسته به حق مردم شهرستان تویسرکان است و لازم می بینم در همین مراسم از فرمانده انتظامی استان تقاضا کنم که مجوز ساخت و راه اندازی پلیس راه را در این شهرستان صادر کند تا دیگر برای انجام‌ امورات حوادث و تصادفات به جوکار و شهرهای دیگر وابسته نباشیم.
حسینی در پایان خاطرنشان کرد: امنیت در شهرستان تویسرکان بالا است و امیدواریم فرمانده انتظامی استان و مسئولان یک‌ نگاه کمی و کیفی به مجموعه نیروی انتظامی و امنیتی شهرستان داشته باشند تا گام مثبتی برای آسایش، آرامش و امنیت مردم شهرستان برداریم.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1533244 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.