خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1537243 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ازدحام مردم بدون ماسک در بازار کرونایی رشت

ایسنا | استان‌ها | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:18
رییس اصناف گیلان گفت: کرونا در بازار رشت همچنان پرسه می‌زند و مردم ماسک نمی‌زنند.
ماسك،كرونا،گيلان،بازار،اصناف،شكريه

ایسنا/گیلان رییس اصناف گیلان گفت: کرونا در بازار رشت همچنان پرسه می‌زند و مردم ماسک نمی‌زنند.
محمد شکریه در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه اثرات سوء کرونا بر بازار گیلان هنوز بهبود نیافته است، گفت: خیلی از بازاریان ما گرفتار چک‌هایی هستند که باید پاس کنند.
وی افزود: علیرغم اینکه هنوز کرونا در بازار رشت پرسه‌زنی می‌کند، بسیاری از شهروندان حضور غیر ضروری در بازار دارند و حتی از ماسک هم استفاده نمی‌کنند.
شکریه با بیان اینکه ما به صاحبان واحدهای صنفی تاکید کرده‌ایم که پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و حتما ماسک بزنند، خاطرنشان کرد: متاسفانه مردم در ورود به واحدهای صنفی ماسک زدن را جدی نمی‌گیرند و بدون ماسک و دستکش تردد می کنند و تذکرات نیز بی‌فایده است.
رییس اصناف گیلان اظهار کرد: در صورتی که باز هم مردم نسبت به ماسک زدن سهل انگاری کنند و استان به مرز هشدار یا وضعیت قرمز برسد، مجددا محدودیت‌های ساعات کاری بر اصناف اعمال خواهد شد.
وی گفت: یکی دیگر از عواملی که موجب افزایش تعداد مبتلایان به کرونا می‌شود، ورود مسافران به خصوص در تعطیلات است، این در حالیست که با اعمال محدودیت های درون‌شهری و برون شهری در زمان تعطیلات می‌توان از افزایش انتشار کروناویروس در گیلان تا حد قابل توجهی جلوگیری کرد.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1537243 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.