خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1556904 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کاهش سهمیه سوخت برای رانندگان کامیون بدون بارنامه

باشگاه خبرنگاران | اقتصادی | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:18
قربانی گفت: رانندگان کامیون باید حتما برای دریافت سوخت بارنامه و یا صورت وضعیت به همراه داشته باشد.
سوخت،رانندگان،بارنامه،دريافت،سهميه

به گزارش خبرنگار، مهران قربانی معاون حمل ونقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، در برنامه روی خط خبر با تاکید بر اینکه باید تمامی رانندگان بخش بار صورت وضعیت و بارنامه برای دریافت سهمیه سوخت را به همراه داشته باشند، گفت: میزان سهمیه سوخت پایه برای ناوگان باری زیر ۱۰ تن ۵ درصد بالای ۱۰ تن کاهش یافته است.قربانی بیان کرد: تمامی رانندگان جدا از افزایش پیمانه و امکان برداشت سوخت از جایگاه ها حتما اطمینان خاطر داشته باشند و نگرانی از بابت کمبود سوخت نداشته باشند.او ادامه داد: اگر تمامی رانندگان دارای بارنامه و صورت وضعیت باشند سهمیه سوخت هرماه آنها مبتی بر عملکردشان واریز می شود و با اطمینان خاطر فعالیت کنند.معاون حمل ونقل سازمان راهداری توضیح داد: رانندگان بدون بارنامه اگر قانون رعایت نکنند دریافت سوخت براساس پیمایش برای آنها بسیار سخت خواهد بود.قربانی اظهار کرد: تمام رانندگان این موضوع را رعایت می کنند وتنها تعدادی از رانندگان که بنا به دلایل خود این موضوع را رعایت نکنند و صورت وضعیت و یا بارنامه دریافت نکنند برای دریافت سوخت مشکل بر می خورند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1556904 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.