خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1556629 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ابراز نگرانی امارات درباره اقدام ایران در نقض برجام

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:18
امارات متحده عربی در نامه‌ای مغرضانه به شورای امنیت سازمان ملل، درباره «نقض برجام از سوی ایران» ابراز نگرانی کرد.
امارات،نگراني،ابراز،امنيت

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از الشرق الاوسط، امارات متحده عربی در نامه‌ای به شورای امنیت سازمان ملل درباره آنچه «نقض برجام از سوی ایران» خوانده، ابراز نگرانی کرده است.
امارات در این نامه همچنین درباره تمدید نشدن تحریم‌های تسلیحاتی علیه ایران نیز ابراز نگرانی کرده است.
ابراز نگرانی امارات متحده عربی در شرایطی مطرح شده که این کشور طی سال‌های اخیر همسو با مواضع غیرقانونی آمریکا و عربستان سعودی درباره برجام، از خروج واشنگتن از این توافق حمایت کرده است.
انتشار این خبر یک روز پس از نشست مجازی شورای امنیت درباره برجام و قطعنامه ۲۲۳۱ و با حضور وزیر خارجه ایران، وزیر خارجه آمریکا و نمایندگان کشور‌های عضو شورای امنیت سازمان ملل صورت می‌گیرد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1556629 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.