خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1548032 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

۴۵۰ مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های کرمانشاه بستری هستند

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:16
کرمانشاه - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از بستری بودن ۴۵۰ مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های این استان خبر داد.
كادر،درمان،مرادي،بيماري،خدام،پرستاران،مدافعان،رضوي

به گزارش خبرنگار مهر، محمودرضا مرادی در مراسم تجلیل خدام رضوی از مدافعان سلامت اظهار کرد: پزشکان، پرستاران و کادر درمانی در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس، قهرمانانی هستند که با ایستادن در کنار مردم از جان خود مایه گذاشتند و ایثارگری کردند.
وی افزود: در این فضای ایجاد شده به‌دلیل شیوع بیماری کرونا جلوه‌هایی از ایثار و از خودگذشتگی کادر درمان بروز کرد و همه ما شاهدیم که با وجود خطراتی که این بیماری برای خود و خانواده آنها دارد، اما دست از تلاش بر نمی‌دارند و به درستی که لقب «جهادگر» بر آنها صدق می‌کند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بیان داشت: کادر درمان در حوادث مختلف از جمله هشت سال دفاع مقدس، زلزله، سیل، پیاده‌روی اربعین و… همواره در کنار مردم بودند و در خدمت‌رسانی به مردم هیچ کوتاهی از آنها سر نزده است.
مرادی گفت: در مراکز ۱۶ ساعته تا کنون حدود ۵۰ هزار مورد ویزیت بیمار انجام شده است که این تلاش مضاعف بار بیماری را کم کرده است.
وی خاطرنشان کرد: همچنین ۴۰ هزار نمونه‌گیری در مراکز و بیمارستانها انجام شده است و حدود هفت هزار نفر که تست آنها مثبت شده بستری و بیشتر آنها با حال عمومی ترخیص شدند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در حال حاضر ۴۵۰ نفر در بیمارستان‌ها بستری و مورد درمان پزشکان و پرستاران قرار دارند.
مرادی حضور خدام رضوی در بین مدافعان سلامت را سبب ایجاد روحیه معنوی در بین کادر درمان و بیماران برشمرد و افزود: امیدواریم تمامی کادر درمانی و بیماران در استان از فیوضات امام رضا (ع) بهره‌مند شوند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1548032 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.