خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1548044 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

فعالیت تشکل‌های قرآنی استان بوشهر در مرحله دوم رزمایش مواسات

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:16
بوشهر - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: به همت تشکل های قرآنی استان و با همکاری بنیاد علوی ۸۰۰ میلیون ریال بسته های حمایتی میان نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا توزیع شد.
قرآني،استان،فعالان،توزيع،كمك،بوشهر،اسلامي،مواسات،كرونا

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی صبح چهارشنبه در جمع فعالان قرآنی اظهار کرد: تشکل های قرآنی استان به تبعیت از فرامین عدالت محور رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، نقش ارزشمندی در اجرای رزمایش مواسات و یاری رساندن به محرومان و آسیب‌دیدگان ایفا کردند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر یادآور شد: در همین راستا با کمک تشکل‌های قرآنی در مرحله اول که در ماه رمضان اتفاق افتاد حدود ۶۸۰ میلیون تومان کمک مردمی برای توزیع میان نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا جمع‌آوری کردند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر ادامه داد: در مرحله دوم تشکل های قرآنی استان بوشهر با همکاری بنیاد علوی مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال بسته های حمایتی میان نیازمندان در دهه کرامت توزیع کردند.
وی با تأکید بر لزوم بهره‌گیری بیشتر از ظرفیت فعالان قرآنی برای تهیه و توزیع کمک‌های مؤمنانه اضافه کرد: در دوران شیوع ویروس کرونا شاهد نقش‌آفرینی گسترده گروه‌های مختلف مردم به‌ویژه فعالان قرآنی وفرهنگی در حوزه کمک رسانی هستیم.
وی گفت: تشکل‌های قرآنی نقش مؤثری در کمک به حل مشکلات جامعه در مقاطع مختلف دارند از جمله: همکاری در سمپاشی محلات، معابر، مساجد، راه‌اندازی کارگاه‌های دوخت ماسک و لباس‌های بهداشتی ضدویروس و توزیع رایگان آنها بین مردم از دیگر اقداماتی است که توسط فعالان قرآنی و جوانان جهادی این استان انجام شده است.
حجت‌الاسلام سروستانی ضمن تقدیر از تلاش‌های ارزشمند مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی قرآن و عترت استان و اتحادیه پرتلاش استانی در تهیه و اهداء بسته‌های حمایتی اظهار داشت: رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌های مؤمنانه همچنان ادامه دارد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1548044 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.