خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1547799 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ماجرای واگذاری پژوی ۱۰ میلیونی در فدراسیون بوکس

مشرق | ورزشی | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:08
یکی از اعضای کنونی فدراسیون بوکس خودروی این فدراسیون را به قیمت ۱۰ میلیون تومان خریداری کرده است.
فدراسيون،بوكس،دبير،خودرو،مزايده

به گزارش مشرق، سال ۹۷ فدراسیون بوکس برای خودروی پژو ۴۰۵ که از مدیریت ناطق نوری رئیس سابق در اختیار این فدراسیون بود مزایده‌ای را برگزار کرد.
طبق شنیده‌ها این مزایده برای فروش پژو ۴۰۵ صوری بوده و این خودرو با مبلغ ۱۰ میلیون تومان به قبایی زاده دبیر کنونی فدراسیون بوکس واگذار شده است.
بیشتر بخوانید: ملی پوش المپیکی بوکس هم مسافرکش شد
گویا قیمت وقت این خودرو حدود ۱۸ میلیون تومان بوده، اما مسئولان فدراسین آن را زیر قیمت به دبیر کنونی فدراسیون بوکس واگذار کرده اند.
حمید قبایی زاده دبیر فدراسیون بوکس در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: سال ۹۷ یک دستگاه پژو ۴۰۵ که متعلق به این فدراسیون بود را به مزایده گذاشتند.
این خودرو از رده خارج را قرار بود یکی از کارمندان خود فدراسیون در اختیار بگیرد، اما لحظه آخر او پشیمان شد و من آن را به قیمت ۱۰ میلیون تومان خریدم.
زمانی که من خودرو را از فدراسیون خریدم مسئولیت امور استان‌های فدراسیون را بر عهده داشتم.
با این حساب سود ۸ میلیون تومانی دبیر فعلی فدراسیون در این مزایده حاصل فرایند فوق بود.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1547799 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.