خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1537500 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

موافقت محمود خسروی‌وفا با استعفای دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک

مهر | ورزشی | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 13:07
استعفای هادی رضایی از دبیرکلی کمیته ملی پارالمپیک مورد موافقت قرارگرفته و بدین ترتیب وی امروز آخرین روز کاری خود در این کمیته را پشت سر می‌گذارد.
كميته،پارالمپيك،ملي،هادي،رضايي،دبيركلي

به گزارش خبرنگار مهر، اعلام استعفای هادی رضایی از دبیرکلی کمیته ملی پارالمپیک در نشست دو هفته پیش هیات اجرایی و هیات رئیسه این کمیته مطرح شد و با وجود مخالفت هایی که برخی از اعضا نسبت به آن داشتند در نهایت با موافقت محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک مواجه شد.
بدین ترتیب امروز چهارشنبه آخرین روز کاری هادی رضایی در کمیته ملی پارالمپیک خواهد بود.
هادی رضایی که نزدیک به چهار دهه فعالیت در ساختار ورزش جانبازان و معلولان را در کارنامه دارد از فروردین ماه سال گذشته متصدی دبیرکلی کمیته ملی پارالمپیک شد.
گفته می شود برخی اختلاف نظرها با محمود خسروی وفا دلیل تصمیم وی برای استعفا بوده است.
بعد از طرح استعفای هادی رضایی، وی چند روزی در محل کار خود حاضر نشد و حتی تهران را به مقصد مشهد ترک کرد.
اما وی طی روزهای گذشته با حضور در محل کمیته ملی پارالمپیک به امور مربوطه رسیدگی کرد و در نهایت با تعیین تکلیف استعفایش و موافقت با آن، پرونده دبیرکلی خود را امروز می بندند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1537500 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.