خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1530769 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

نتانیاهو مناطق جدیدی را به نقشه الحاق کرانه باختری اضافه کرد!

مهر | بین‌الملل | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 09:05
تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که تل آویو نقشه جدیدی از الحاق کرانه باختری به اراضی اشغالی تهیه کرده که با نقشه آمریکا تفاوت دارد.
الحاق،باختري،كرانه،نقشه،صهيونيستي،گزارش

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از القدس العربی، تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که نقشه‌ای تل آویو برای الحاق کرانه باختری به اراضی اشغالی آماده کرده با نقشه آمریکا در چارچوب طرح معامله قرن تفاوت دارد.
بر اساس گزارش تلویزیون رژیم صهیونیستی، در نقشه تدوین شده از سوی تل آویو، مساحت بیشتری از کرانه باختری به اراضی اشغالی الحاق می‌شود.
در این گزارش آمده است: اسرائیل پیشنهاد الحاق زمین‌های اطراف شهرک‌ها به همراه ۲۰ شهرک جدید که در نقشه‌های آمریکا نیامده، را مطرح کرده است.
در این گزارش گفته شده است که نقشه ارائه شده از سوی رژیم صهیونیستی در واقع «اصلاح» نقشه آمریکا در طرح معامله قرن محسوب می‌شود.
منابع صهیونیستی اعلام کردند که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی تلاش کرده در این نقشه تقریباً نسبت ۳۰ درصد از کرانه باختری و الحاق آن به اراضی اشغالی حفظ شود و پیشنهاد داده یک منطقه به اسم «بیابان یهودا» در کرانه باختری به عنوان جبران الحاق کرانه باختری به فلسطینی‌ها داده شود!
نتانیاهو در حالی اقدام به اضافه کردن مناطق جدید به پروژه الحاق می‌کند که گروه‌های فلسطینی مخالفت کامل خود را با اصل طرح الحاق اعلام کرده اند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1530769 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.