خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1530769 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تشکیل ائتلاف جدید در عراق با حضور تعدادی از نمایندگان پارلمان

مهر | بین‌الملل | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 08:54
رئیس جریان الحکمه عراق از تشکیل ائتلاف جدید به اسم «عراقیون» خبر داد.
ائتلاف،كشور،الحكيم،مردمي،عراق،سياسي

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اخبار العراق، «عمار الحکیم» رئیس جریان الحکمه عراق اعلام کرد که ائتلاف جدید به اسم عراقیون دربرگیرنده تعدادی از نمایندگان پارلمان این کشور بوده و به دنبال در پیش گرفتن روشی میانه رو برای حمایت از ثبات سیاسی عراق است.
وی افزود: ائتلاف عراقیون، یک ائتلاف سیاسی، پارلمانی و مردمی برآمده از حاکمیت بوده و نتیجه تلاش های این ائتلاف به کشور برمی گردد.
الحکیم خاطر نشان کرد: ائتلاف عراقیون از کشور مقتدر و قدرتمند دارای حاکمیت ملی و اراده مردمی حمایت می کند؛ کشوری که از دایره سهمیه بندی ها و معاملات مشکوک و توافقات بی نتیجه دور است.
وی همچنین گفت: ائتلاف مذکور تلاش می کند عراق را از صف بندی های منطقه ای و درگیری های بین المللی دور نگه دارد و روند اصلاحات جدی در کشور و پاسخگوی به درخواست های معترضان را تقویت بخشد.
الحکیم خاطر نشان کرد: ائتلاف عراقیون بر خواسته اصلی خود یعنی برگزاری انتخابات زودهنگام و عادلانه و شفاف تاکید دارد.
این ائتلاف دست خود را به دیگر ائتلاف های سیاسی و اجتماعی و مردمی برای همکاری های بیشتر دراز میکند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1530769 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.