خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1530665 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

آخرین آمار ابتلای به ویروس کرونا در ترکیه/افزایش تعداد مبتلایان بد حال- اخبار بین الملل

تسنیم | بین‌الملل | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 08:53
وزیر بهداشت ترکیه نوشت: نسبت به روز گذشته تعداد مبتلایان بدحالمان 8 نفر افزایش یافته است. برای کاهش تعداد مبتلایان به اندازه کافی مصمم و با تدبیر نیستیم.
نفر،كرونا،مبتلايان،تست

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، فخرالدین کوجا وزیر بهداشت ترکیه در خصوص آخرین وضعیت شیوع کرونا در این کشور در صفحه توئیتر خود نوشت: طی 24 ساعت گذشته 50 هزار و 492 تست کرونا گرفته شده که از بین آنها 1293 نفر مبتلا تشخیص داده شده‌اند و 16 نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند.
وی افزود: به این ترتیب در مجموع 3 میلیون و 381 هزار و 650 تست گرفته شده که 199906 نفر از آنها مبتلا به کرونا تشخیص داده شده‌اند.
همچنین 5131 نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند.
وزیر بهداشت ترکیه ادامه داد: نسبت به روز گذشته تعداد مبتلایان حال بدمان 8 نفر افزایش یافته است.
برای کاهش تعداد مبتلایان به اندازه کافی مصمم و با تدبیر نیستیم.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1530665 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.