خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1530769 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تعیین زمان برگزاری انتخابات پارلمانی ونزوئلا

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 08:41
انتخابات پارلمانی ونزوئلا در ماه دسامبر برگزار می‌شود.
ونزوئلا،مجلس،انتخابات،كشور،سريعتر

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری فرانسه، در ونزوئلا منابع رسمی اعلام کردند انتخابات پارلمانی این کشور ماه دسامبر (آذر-دی) برگزار خواهد شد.
چندی پیش نیکلاس مادور، رئیس جمهور ونزوئلا، با تاکید بر تشکیل هر چه سریعتر شورای ملی انتخابات، تاکید کرد این شورا باید هر چه سریعتر وارد عمل شود تا انتخابات زودتر برگزار و مجلس تازه‌ای با نمایندگان جدید تشکیل شود.
دیوان عالی ونزوئلا در اواخر ماه می، «لوئیز پازا» را به عنوان جانشین گوایدو، سرکرده مخالفان این کشور، به ریاست مجلس شورای ملی منصوب کرد.
دوره فعالیت مجلس فعلی ونزوئلا در پایان دسامبر سال ۲۰۲۰ به پایان می‌رسد و تا پیش از این زمان باید تکلیف ۱۶۷ کرسی مجلس این کشور مشخص شود.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1530769 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.