خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1530849 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

دیدار رئیس فدراسیون اسکیت با استاندار خراسان جنوبی- اخبار ورزشی

تسنیم | ورزشی | سه شنبه، 10 تیر 1399 - 11:08
رئیس فدراسیون اسکیت با استاندار خراسان جنوبی دیدار کرد.
اسكيت،فدراسيون،استان،جوانان،استاندار،رئيس،دستور،ورزش،ديدار،معتم…

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، بهمن محمدرضایی نایب رئیس فدراسیون اسکیت آسیا و رئیس فدراسیون اسکیت با معتمدیان استاندار خراسان جنوبی در محل دفتر استانداری دیدار کرد و به رسم تقدیر از حمایت‌های بی دریغ او به جهت توسعه و بسترسازی اسکیت در استان ، تابلو و تندیس اسکیت را به وی اهدا کرد.
معتمدیان در این دیدار، مسابقات ورزشی اسکیت را فرصت مناسبی برای معرفی توانمندی‌های استان برشمرد.
همچنین لزوم احداث پیست استاندارد اسکیت در مرکز استان و پیست‌های آموزشی و قابل دسترس برای عموم مردم در این دیدار عنوان شد که با توضیحات رئیس فدراسیون اسکیت مورد توجه استاندار قرار گرفت.
استاندار خراسان جنوبی به منظور اجرای این پروژه و پر کردن خلأ موجود و ایجاد اوقات فراغت جوانان دستور احداث پیست را صادر کرد.
وی همچنین دستور داد هرچه سریع تر نسبت تهیه 300 جفت کفش اسکیت جهت در اختیار قرار دادن به جوانان جهت آموزش در پیست‌های آموزشی، بصورت رایگان اقدام و نتیجه به او اعلام شود.
بر اساس دستور معتمدیان، مقرر شد مدیر کل ورزش و جوانان استان با همکاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، نسبت به آماده‌سازی طرح و نقشه‌های لازم برای احداث پروژه زمین استاندار اسکیت اقدام کند.
بحث و گفت‌وگو درخصوص مسائل، مشکلات و کاستی‌های هیئت اسکیت در سطح استان نیز با دستور استاندار به مدیر کل ورزش و جوانان مبنی بر رفع آنها مواجه شد.
در این دیدار عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان استان، شیخ‌زاده سرپرست هیئت اسکیت استان و همچنین مازیار ناظمی مشاور وزیر ورزش و جوانان و سرپرست فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی، بهمن محمدرضایی نایب رئیس فدراسیون اسکیت آسیا و رئیس فدراسیون اسکیت را همراهی کردند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1530849 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.