خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1530861 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بودجه فدراسیون کشتی در کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش چه قدر است؟- اخبار ورزشی

تسنیم | ورزشی | سه شنبه، 10 تیر 1399 - 11:08
بودجه فدراسیون کشتی در کمیته ملی المپیک در سال 99 برابر دو و نیم میلیارد و در وزارت ورزش 13 تا 15 میلیارد تومان است.
بودجه،كميته،كمك،كشتي،بحث

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سیدرضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک گفت: کشتی در کمیته بالاترین رقم بودجه را دریافت می‌کند و بودجه مصوب آن در کمیته در سال 99 برابر دو و نیم میلیارد و در وزارت ورزش 13 تا 15 میلیارد تومان است.
اظهارات دبیر را در بحث بودجه و نیاز به حمایت مالی قبول دارم.
وی افزود: بحث دیگر در تامین بودجه کشتی، تلاش فدراسیون و کمک برای جذب اسپانسر است که خوشبختانه دبیر در این بخش موفق بوده و بازسازی خانه کشتی را از محل کمک بخش خصوصی تامین کرده است.
رئیس کمیته ملی المپیک تصریح کرد: کمک دیگر از سازمان برنامه و بودجه به کشتی است و نوبخت در این بحث کمک می‌کند و قرار است 10 میلیارد تومان از این بخش دریافت شود که در بخش اول سازمان برنامه و بودجه 2 میلیارد کمک ویژه به حساب کمیته ریخت و ما آن را هفته گذشته به حساب آنها ریختیم.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1530861 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.