خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1530769 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

هشدار باشگاه اسرای فلسطین درباره شیوع کرونا در زندان «دامون»

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | سه شنبه، 10 تیر 1399 - 11:06
باشگاه اسرای فلسطین درباره انتشار ویروس کرونا در زندان «دامون» رژیم صهیونیستی و استمرار بازداشت‌ فلسطینیان هشدار داد.
زندان،اسرا،اسراي،هيئت،ويروس،رژيم،كرونا،صهيونيستي

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از المیادین، باشگاه اسرای فلسطین درباره انتشار ویروس کرونا در میان اسرای زندان «دامون» رژیم صهیونیستی در سایه افزایش مبتلایان و تداوم بازداشت‌ها هشدار داد.
هیئت اسرا و آزادگان فلسطین اعلام کرد: اسرای نوجوانی که در زندان دامون هستند از شرایط سخت این زندان رنج می‎‌برند.
آن‌ها در بخش یکم این زندان و در سلول‌های کوچک و با تهویه نامناسب بازداشت شده‌اند.
به گفته این هیئت، تعداد اسرای نوجوانی که در این زندان هستند ۲۸ اسیر است که در ۵ سلول نگهداری می‌شوند که ۳ سلول آن پنجره بسیار کوچکی و رو به دیوار دارد که فضای بین این دو با سیم خاردار پوشیده شده است که امکان ورود هوا به سلول را غیر ممکن کرده است.
هیئت اسرا افزود: حیاط زندان دامون ۴۶ متر مربع است که برای پیاده‌روی یا انجام ورزش نامناسب است و خطرناکتر از آن آمد و شد افسران صهیونیست از میان اسرا در این حیاط برای رفتن به دفاتر خود است.
هیئت اسرا درباره وضع بازداشت‌شدگان نوجوان در این زندان گفت: اسرا حق دیدار با خانواده‌های خود را ندارند و در وضع بهداشتی بسیار بدی به سر می‌برند هرچند اوضاع تمام زندان‌های رژیم صهیونیستی این چنین است.
بنا بر گزارش این هیئت، اسیر «کمال ابو وعر» که به سرطان حنجره مبتلاست و در زندان «جلبوع» بازداشت شده است در وضع بسیار وخیمی به سر می‌برد و سلامتی وی رو به کاهش است.
در همین راستا، باشگاه اسرای فلسطینی با اشاره به افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در اراضی اشغالی، در خصوص انتشار این ویروس در میان اسرا هشدار داد.
این باشگاه اعلام کرد: در سایه شیوع ویروس کرونا و تداوم بازداشت‌ها از سوی رژیم صهیونیستی به صورت روزانه به شدت نگران وضع سلامتی اسرا در زندان‌های این رژیم هستیم.
این مرکز افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در مارس ۲۰۲۰، نظامیان رژیم صهیونیستی تاکنون حدود ۹۰۰ فلسطینی از جمله زنان، کودکان و افراد مجروح را در سراسر فلسطین بازداشت کرده‌اند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1530769 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.