خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1554097 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

راهکار دانشگاه "کمبریج" برای مقابله با خسارت مالی کروناویروس- اخبار سیاسی

تسنیم | سیاسی | سه شنبه، 10 تیر 1399 - 11:02
دانشگاه "کمبریج" اقدامات جدیدی برای مقابله با خسارت‌های مالی وارد شده به دلیل "کرونا ویروس" اتخاذ کرده است.
دانشگاه،كمبريج،كاركنان،اقدامات،طرح،ماهيانه

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم به نقل از امپلویی‌بنفیت، دانشگاه "کمبریج" در اقدامات اخیر خود برای مقابله با خسارت‌های مالی وارد شده از "کروناویروس"، تصمیمات جدیدی گرفته است.
این اقدامات شامل یک طرح داوطلبانه کاهش دستمزد کارکنان ارشد دانشگاه است.
شورای تصمیم‌گیری دانشگاه کمبریج موافقت کرد که یک طرح با مضمون کاهش موقت دستمزد کارکنان دانشگاه ایجا کند که به مدت شش ماه ادامه می‌یابد.
این طرح برای کارکنانی خواهد بود که حقوق آنها بیش از 100 هزار پوند است.
از این کارکنان خواسته می‌شود 10 درصد از درآمد ماهیانه خود را دریافت نکنند.
علاوه بر این، معاون دانشگاه کمبریج هم طی شش ماه آتی به طور داوطلبانه 15 درصد از درآمد ماهیانه خود را دریافت نخواهد کرد.همچنین این دانشگاه استفاده از برنامه‌های پاداش خود برای سال 2020/2021 را محدود کرده است که هشت هزار کارمند دانشگاه کمبریج را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
"استفان توپ"(Stephen Toope) معاون دانشگاه کمبریج اظهار کرد، تاکنون تلاش‌های متعددی از سوی جامعه دانشگاهی کمبریج اتخاذ شده است تا به ما کمک کند با چالش های بحران کروناویروس مقابله کنیم.
وی ادامه داد، من مجددا تاکید می‌کنم که این اقدامات موقت در شرایط فعلی اتخاذ شده تا مانع از آن شود که برخی از انتخاب‌های حتی+ سخت‌تری را انجام دهیم.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1554097 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.