خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1554075 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

آمریکا تلاش می کند میان نیروهای عراقی و حشد شعبی درگیری ایجاد کند

مهر | بین‌الملل | سه شنبه، 10 تیر 1399 - 08:26
عضو ائتلاف دولت قانون عراق اعلام کرد که آمریکا به دنبال ایجاد درگیری میان سرویس مبارزه با تروریسم و نیروهای مقاومت کشور است.
شعبي،دولت،تروريسم،مبارزه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المعلومه، «محمد الصیهود» عضو ائتلاف دولت قانون اعلام کرد که آمریکایی ها تلاش می کنند سرویس مبارزه با تروریسم عراق را به سمت درگیری های داخلی سوق دهند.
وی افزود: آمریکایی ها می کوشند نیروهای مبارزه با تروریسم را به سمت درگیری با گروه های مقاومت و حشد شعبی در عراق به بهانه حفظ امنیت سوق دهند.
الصیهود خاطرنشان کرد: ما اطلاعاتی داریم که نشان می دهد آمریکا تلاش می کند حشد شعبی را در سایه تمایل دولت عراق تضعیف کند.
وی افزود: ما تعجب می کنیم که دولت مصطفی الکاظمی و سرویس مبارزه با تروریسم به خواسته های آمریکایی ها مبنی بر بازداشت تعدادی از نیروهای حشد شعبی بدون هیچ دلیل قانونی پاسخ مثبت داده است.
این عضو ائتلاف دولت قانون خاطرنشان کرد: حمله به مقر حشد شعبی اقدامی محکوم و ناپسند به شمار می رود.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1554075 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.