خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1554097 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

نماینده آمریکایی: توجیه‌های ترامپ درباره روسیه احمقانه است

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | سه شنبه، 10 تیر 1399 - 08:15
نماینده نیویورک در مجلس نمایندگان آمریکا توجیه ترامپ در ابراز بی‌اطلاعی از گزارش نیویورک‌تایمز درباره ارتباط روسیه با طالبان افغانستان را مسخره و احمقانه دانست.
نماينده،افغانستان،آمريكايي،آمريكا،كنگره،گزارش،عصباني

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، مکس رز، نماینده نیویورک در مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه با شبکه ام‌اس‌ان‌بی‌سی گفت از ابراز بی‌اطلاعی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور این کشور درباره ارتباط روسیه با طالبان افغانستان، به شدت عصبانی است.
مجری شبکه ام‌اس‌ان‌بی‌سی از این نماینده آمریکایی پرسید نظرش درباره گزارش نیویورک‌تایمز مبنی بر اینکه رئیس‌جمهور گفته است از ارزیابی‌های دستگاه‌های اطلاعاتی آمریکا درباره تلاش روسیه برای رشوه دادن به طالبان برای کشتن نیرو‌های آمریکایی در افغانستان، چیست؟
آیا ادعای ترامپ را قبول دارد؟
رئیس‌جمهور چکار باید بکند؟
مجری شبکه ام‌اس‌ان‌بی‌سی از این نماینده آمریکایی پرسید نظرش درباره گزارش نیویورک‌تایمز درباره تلاش روسیه برای رشوه دادن به طالبان برای کشتن نیرو‌های آمریکایی در افغانستان و اینکه ترامپ گفته است از این گزارش و ارزیابی‌های دستگاه‌های اطلاعاتی آمریکا بی‌خبر بوده است، چیست؟
آیا ادعای ترامپ را قبول دارد؟
رئیس‌جمهور چکار باید بکند؟
نماینده نیویورک در کنگره آمریکا گفت: «من حتی برای یک لحظه هم این ادعای ترامپ را قبول ندارم.
نمی‌دانم چطور می‌توان این گونه از همه چیز دفاع کرد.»
بیشتر بخوانید
نماینده آمریکایی گفت: «شما بگویید مسئولیت سازمانی را به عهده دارید که کفایت لازم را ندارد تا مسائل مهمی از این قبیل را با یک مقام تصمیم‌گیرنده در میان بگذارد.
این مسخره و احمقانه است.
از شنیدن این حرف‌ها تا عمق وجودم به شدت عصبانی می‌شوم.
حالم به هم می‌خورد.
نه تنها به عنوان یک نماینده کنگره و یک وطن پرست، بلکه به عنوان سربازی که در افغانستان خدمت کرده است واقعا عصبانی می‌شوم.»
مکس رز افزود: «بسیاری از همکاران من در کنگره و بسیاری از همین جمهوری‌خواهانی که در سمت‌های مختلف کار می‌کنند، همچنان به این دولت وابسته هستند و از گفتن حقایق درباره کوتاهی این رئیس‌جمهور در حمایت و محافظت از نیرو‌های ما در افغانستان امتناع می‌کنند.»
نماینده ایالت نیویورک گفت: «یک نکته دیگر موضوع امنیت ملی و محافظت از کشور آمریکا باید فراتر و بالاتر از اولویت‌های احزاب قرار بگیرد.
کوتاهی و اهمال گاه و بی‌گاه برخی نمایندگان کنگره، نه تنها خنده‌دار بلکه نگران کننده است.»
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1554097 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.