خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1437893 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

امام جمعه زاهدان: کمک مومنانه نباید به ماه مبارک رمضان منحصر شود

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 04 خرداد 1399 - 07:29
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: رزمایش همدلی، مواسات و کمک مومنانه نباید به ماه مبارک رمضان منحصر شده و این برنامه ارزشمند باید تداوم داشته باشد.
بسته،كمك،نيازمندان،استان،مبارك،رمضان،ماه،رزمايش،معيشتي،همدلي،تو…

ایسنا/سیستان و بلوچستان نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: رزمایش همدلی، مواسات و کمک مومنانه نباید به ماه مبارک رمضان منحصر شده و این برنامه ارزشمند باید تداوم داشته باشد.
آیت‌الله مصطفی محامی‌ در مراسم اختتامیه رزمایش همدلی در ماه مبارک رمضان، با تاکید بر تداوم کمک‌رسانی‌ها در طول سال، اظهار داشت: رسیدگی به خانواده‌های نیازمند، باید همیشه در اولویت ارگان‌های مختلف و خیرین باشد.
وی ضمن تاکید بر فعالیت‌های شبکه‌ای، مردمی و خودجوش در حوزه کمک‌رسانی به نیازمندان، بیان کرد: مسلمانان بر اساس تعالیم اسلامی از جان و مال‌شان برای کمک به نیازمندان هزینه می‌کنند که نمونه بارز آن دفاع مقدس بود.
آیت‌الله محامی خاطر نشان کرد: بیش از ۴۰هزار غذا به عنوان افطاری رهبر معظم انقلاب در کنار میزان قابل توجهی از بسته‌های کمک معیشتی در ماه مبارک رمضان توسط خیرین تهیه و در بین نیازمندان استان توزیع شده است.
امام جمعه زاهدان تاکید کرد: مجموعه‌های دست‌اندرکار ضمن تجمیع اطلاعات دریافت‌کنندگان بسته‌های حمایتی، به فرآیند تهیه لیست دقیق از نیازمندان واقعی استان کمک کنند.
نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به روز جهانی قدس، گفت: فلسطین نماد مبارزه با استکبار جهانی و صهیونسیم است و همه مسلمانان باید بر اساس دستورات دین اسلام، نسبت به جوامع مسلمان دغدغه داشته و به هر نحوی که می‌توانند بر اساس تکلیف شرعی و اخلاق اسلامی‌ به آنان کمک نمایند..
۴۴۳هزار و۳۰۰ بسته کمک معیشتی در بین نیازمندان استان توزیع شد
دبیر ستاد مردمی رزمایش همدلی سیستان و بلوچستان نیز در این مراسم گفت: ۴۴۳هزار و۳۰۰ بسته کمک معیشتی در ماه مبارک رمضان بین نیازمندان استان توزیع شده است.
مصطفی میرحسینی افزود: پس از بیانات مقام معظم رهبری درباره همدلی و مواسات، جلوه‌های زیبایی از کمک‌های مومنانه در کشور رقم خورد و این در حالی بود که در برخی از کشورها مغازه‌ها غارت و ماسک‌ها سرقت شد.
وی بیان کرد: در پی توصیه نماینده ولی فقیه در استان، جلسات متعددی در راستای مدیریت و کاهش آسیب‌ها در روند رزمایش همدلی با حضور دستگاه‌ها، خیرین، موسسات خیریه و نهادهای مرتبط برگزار شد.
این فعال فرهنگی اضافه کرد: در ماه مبارک رمضان تاکنون ۴۴۳هزار و ۳۰۰ بسته کمک معیشتی و حدود یک میلیون پُرس غذا توسط نهادهای فعال در طرح ساماندهی و مدیریت یکپارچه بین نیازمندان توزیع شده و این آمار به جز اقدامات خودجوش برخی از خیرین در استان است.
میرحسینی تصریح کرد: در این رزمایش، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ۳۵۰هزار بسته، ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با ۳۵هزار بسته، آستان قدس رضوی با ۲۵هزار بسته، کمیته امداد امام خمینی(ره) با ۱۵هزار بسته، بنیاد مستضعفان با ۶۰۰۰ بسته ، هلال احمر با بیش از ۴۰۰۰ بسته و مؤسسات خیریه با حدود ۸۰۰۰ بسته مشارکت داشته‌اند.
وی با اشاره به پایان کمک‌رسانی در ماه مبارک رمضان و تداوم آن در طول سال، افزود: به زودی حدود ۳۰هزار بسته کمک معیشتی جدید در بین نیازمندان و محرومان استان توزیع خواهد شد.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1437893 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.