خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1438104 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

معاون شهردار:مکان های برگزاری نماز عید سعید فطر در زاهدان آماده سازی و ضدعفونی شده اند

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 04 خرداد 1399 - 07:29
معاون خدمات شهر شهرداری زاهدان اظهار داشت: ۱۸ مکان محوری در محلات سطح شهر زاهدان که نماز عید سعید فطر در آن برگزار می‌گردد توسط شهرداری نسبت به نظافت و آماده سازی مسیرهای منتهی به این مکان‌ها از جمله میدان شهداء، مسجد جامع زاهدان، نورالشهداء و... انجام شده و برخی از این مساجد نیز جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ضدعفونی و گندزدایی شده‌اند.
مصلي،زاهدان،جهت،شهرداري،بلوار،نماز،فضاي،شهر،تسنن

ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون خدمات شهر شهرداری زاهدان اظهار داشت: ۱۸ مکان محوری در محلات سطح شهر زاهدان که نماز عید سعید فطر در آن برگزار می‌گردد توسط شهرداری نسبت به نظافت و آماده سازی مسیرهای منتهی به این مکان‌ها از جمله میدان شهداء، مسجد جامع زاهدان، نورالشهداء و...
انجام شده و برخی از این مساجد نیز جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ضدعفونی و گندزدایی شده‌اند.
محمدامیر براهویی در نشست بررسی وضعیت آماده سازی مصلی تشیع و تسنن جهت اقامه نماز عید سعید فطر اظهار داشت: هر ساله شهرداری در جهت رفاه حال نمازگزاران، نسبت به مهیا نمودن این مکان‌ها مبادرت می‌ورزد، بدین جهت کار آماده‌سازی این مصلی‌ها از ده روز پیش آغاز شده است.
معاون خدمات شهر شهرداری زاهدان بوته زنی، غلطک زنی، آبپاشی، آماده‌سازی پارکینگ‌ها و آسفالت بخشی از فضای نماز بانوان در مصلی المهدی را از اقدامات مهم شهرداری در جهت مهیا نمودن این مکان دانست و گفت: در حال حاضر شرایط ادای نماز در آن مصلی آماده می‌باشد که برابر تصمیمات اتخاذ شده از سوی متولیان امر این مراسم به مساجد محوری در برخی محلات انتقال یافت.
براهویی با اشاره به آماده‌سازی فضای مصلی اهل تسنن گفت: مصلی اهل تسنن از هفته گذشته اقداماتی از قبیل غلطک‌زنی، کوبیدن و آبپاشی، آسفالت لاین جنوبی و لاین دور برگردان بلوار براسان و بازگشایی مسیرها انجام شده است.
وی به ایجاد فضای سبز بلوار براسان اشاره نمود و گفت: از آنجائیکه این بلوار یکی از ورودی‌های شهر زاهدان می‌باشد، در راستای زیباسازی و ایجاد فضای سبز، شبکه آبیاری راه‌اندازی، غرس درختان مثمر و غیر مثمر انجام و همچنین در نظر داریم، بعد از عید سعید فطر پوشش گیاهی متناسب با شرایط اقلیمی منطقه در ادامه آن بلوار کاشت شود.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1438104 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.