خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1778613 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

آمادگی لازم برای اجرای آیین نامه اعطای تابعیت به فرزندان دارای مادر ایرانی

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | یکشنبه، 04 خرداد 1399 - 06:34
استاندار مرکزی از آمادگی لازم برای اجرای آیین نامه اعطای تابعیت به فرزندان دارای مادر ایرانی در این استان خبر داد.
آيين،نامه،ايراني،خارجي،اجراي،دولت،تابعيت

آقازاده در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛
سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی در گفت وگو با خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به آخرین برنامه ریزی‌ها برای اجرای آیین نامه اعطای تابعیت به فرزندان زنان ایرانی با مردان خارجی در این استان، اظهار کرد: برنامه ریزی‌های لازم برای اجرای این مصوبه صورت گرفته است، البته در استان مرکزی اتباع خارجی عمدتا از کشور افغانستان هستند که در نهایت ما بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی و ابلاغ آن توسط رئیس جمهور ملزم به اجرای آن هستیم.
بیشتر بخوانید:تصویب آیین نامه اعطای تابعیت به فرزندان زنان ایرانی بامردان خارجی
استاندار مرکزی با اشاره به اینکه این قانون به قید فوریت در این استان ابلاغ خواهد شد، ادامه داد: تمام زوج‌هایی که شوهر یا زن خارجی داشته‌‌اند و حاصل ازدواج آنها فرزندانی هستند که نیازمند به شناسنامه ایرانی باشد، حتما این نیاز برای آنها فراهم خواهد شد.
آیین نامه اعطای تابعیت ایرانی به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی در آخرین جلسه هیئت دولت تصویب شد و علی ربیعی سخنگوی دولت در حاشیه جلسه هیئت دولت در تاریخ سی و یکم اردیبهشت تاکید کرد که بر اساس این آیین نامه استانداری‌ها به همراه سازمان ثبت احوال و در خارج از کشور هم دفاتر نمایندگی ما مسئول اجرای این آیین نامه هستند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1778613 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.