خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1434814 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پیام‌ عید فطر، وحدت مسلمانان است

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 04 خرداد 1399 - 06:24
یک مدرس حوزه و دانشگاه گفت: یکی از مهم‌ترین پیام‌های عید فطر، وحدت و یگانگی بین مسلمانان است.
عيد،فطر،كمك،ماه،بندگي،رمضان،خداوند،مسلمانان

ایسنا/خوزستان یک مدرس حوزه و دانشگاه گفت: یکی از مهم‌ترین پیام‌های عید فطر، وحدت و یگانگی بین مسلمانان است.
حجت الاسلام و المسلمین سید ابوالحسن حسن‌زاده در گفت و گو با ایسنا، با تبریک فرا رسیدن عید فطر اظهار کرد: بعد از یک ماه راز و نیاز، مناجات و بندگی خداوند متعال، جوایز و هدایا روز عید به انسان داده می شود که امیدواریم این عیدی ها شامل حال همه ما شود.
وی افزود: عید فطر یکی از بزرگترین اعیاد است و یکی از مهم‌ترین پیام های این عید وحدت و یگانگی مسلمانان است.
این مدرس حوزه با اشاره به فلسفه روزه گرفتن، بیان کرد: در روایات آمده است کسانی که توانمند هستند، باید افرادی که از نظر مالی توانایی ندارند و در اداره زندگی مشکل دارند را درک کنند.
حسن زاده با اشاره به محدودیت فضای حقیقی و افطاری دادن در ماه رمضان امسال، تصریح کرد: پس از انقلاب ماه رمضانی مانند رمضان امسال نداشتیم اما مردم با هم همراهی داشتند؛ در پی پیام مقام معظم رهبری در قالب کمک مومنانه، شاهد کمک مردم سراسر ایران و خوزستان بودیم.
وی گفت: در حال حاضر شرایط دشواری را تجربه می کنیم؛ اکنون در عبادت های اجتماعی مانند نماز جمعه محدودیت داریم.
همچنین افراد روزمزد مشکل اقتصادی دارند و باید به این افراد نه تنها در ماه رمضان کمک کنیم بلکه این کمک ها می تواند به صورت مستمر و زیربنایی باشد.
وی تصریح کرد: امیدواریم بندگی خداوند متعال را ادامه دهیم؛ بندگی خداوند سعادت دنیا و آخرت را تامین می کند.
حسن زاده با تبریک عید فطر به همه مسلمانان به ویژه مدافعان سلامت، گفت: بخشی از رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی حق این افراد بر ما است، بنابراین باید دید و بازدید سالیانه که در عید فطر انجام می شد، کنار گذاشته شود.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1434814 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.