خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1437873 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تولید محتوای آموزشی برای جبران عقب‌افتادگی تحصیلی سوادآموزان خوزستانی

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 04 خرداد 1399 - 05:51
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: معلمان نهضت سوادآموزی در قالب فیلم اقدام به تولید محتواهای آموزشی کرده اند و برای جبران عقب افتادگی تحصیلی، این فیلم‌ها را در اختیار سوادآموزان قرار می‌دهند.
سوادآموزي،سوادآموزان،آموزشي،محتواهاي،نهضت،خوزستان،معلمان

ایسنا/خوزستان معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: معلمان نهضت سوادآموزی در قالب فیلم اقدام به تولید محتواهای آموزشی کرده اند و برای جبران عقب افتادگی تحصیلی، این فیلم‌ها را در اختیار سوادآموزان قرار می‌دهند.
نورعلی رئیسی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در استان خوزستان نزدیک به چهار هزار معلم در حوزه سوادآموزی از طریق برون سپاری مشغول به فعالیت هستند.
همچنین ۳۰ هزار سوادآموز در دوره های مختلف سوادآموزی، انتقال و تحکیم تحصیل می‌کنند.
وی افزود: با توجه به اینکه تعداد قابل توجهی از سوادآموزان در مناطق محروم عشایری و روستایی هستند و احتمالا تعدادی از آن‌ها به شبکه اینترنت دسترسی ندارند، با از خود گذشتگی آموزش‌دهندگان و با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و رعایت مقررات و دستورالعمل‌های مربوطه مطابق قوانین وزارت به رفع اشکال و تدریس می پردازند و این سوادآموزان، سی دی، جزوات و محتواهای تولیدشده آموزشی را دریافت می کنند.
رئیسی تاکید کرد: سازمان نهضت سوادآموزی در کانال اختصاصی خود فیلم‌های آموزشی را تهیه و برای استفاده معلمان بارگذاری می‌کند.
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در پایان گفت: با این وجود معلمان نهضت سوادآموزی در قالب فیلم اقدام به تولید محتواهای آموزشی کرده‌اند و برای جبران عقب افتادگی تحصیلی، این فیلم‌ها را در اختیار سوادآموزان قرار می‌دهند.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1437873 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.