خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1438069 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تولید جدید شبکه خارجی تلویزیون/ روایت‌های عجیبِ پرچمدار سربازان سفید- اخبار فرهنگی

تسنیم | فرهنگی و هنری | یکشنبه، 04 خرداد 1399 - 04:15
داستان ایثار و فداکاری و حس همزیستی انسان دوستانه ایرانیان از قدیم الایام با سندیت های تاریخی و تکرار آن در شرایط بحرانی کنونی، در تولید جدید برنامه "من بین الحکایات" شبکه العالم، روایت می‌شود.
مصداق،كرونا،الحكايات،فداكاري،ايثار،بحراني،ويروس،اوج،مسلمان،بيما…

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، ایثار و فداکاری از بالاترین درجات ایمان است و تجلی اوج انسانیت و از خود گذشتگی، میراث ایرانیان مسلمان از گذشته تا به امروز بوده است.
از آنجا که تاریخ سراسر تکرار است، "من بین الحکایات" با یادآوری اسطوره‌های ایثار و فداکاری از دل ادبیات، مصداق آن جانفشانی‌ها را در بین هموطنان در شرایط بحرانی کرونا، به تصویر خواهد کشید.
اقدام مالک پاساژی در چشم‌پوشی از سه ماه اجاره املاک خود به مبلغ 24 میلیارد، به دلیل اوضاع بحرانی مستأجران ناشی از شیوع ویروس کرونا، یادآور مصداق حاتم طایی، جانفشانی معلمی که علاوه بر قرار گرفتن در اوج بیماری از روی تخت بیمارستان کلاس درس شاگردانش را تعطیل نکرده و به تدریس ادامه داده است.
مصداق ریز علی گنجوی که با آتش زدن پیراهن خود زندگی عده زیادی را در متوقف کردن قطار نجات داد و در آخر حکایت پرستار در بند بیماری سرطان که با وجود خطر ابتلا به ویروس به رغم شرایط جسمی به علت نداشتن جایگزین در سمت خود به عنوان سوپروایزر، حاضر به غیبت خود نشده و پرچم دار سربازان ارتش سفید شده است؛ از جمله حرکت‌های اخلاق‌مدارانه و انسان‌دوستانه‌ای است که در باطن ملت‌های مسلمان و جامعه اسلامی به وفور دیده و در این برنامه ثبت ماندگار می‌شود.
"من بین الحکایات" به تهیه‌کنندگی،کارگردانی و روایت محمدباقر حیدری با نظارت ادبی محمدعلی آذر شب، استاد دانشگاه تهران، یکشنبه چهارم خردادماه ساعت 22 به وقت تهران روی آنتن شبکه العالم خواهد رفت.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1438069 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.