خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1437930 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

انتشار دو تمبر یادبود نوروز ۱۳۹۹ و کلیسای تادئوس مقدس

باشگاه خبرنگاران | یادداشت | یکشنبه، 04 خرداد 1399 - 03:09
شرکت ملی پست ایران با همکاری شورای تمبر، دو تمبر یادبود با عناوین نوروز ۱۳۹۹ و کلیسای تادئوس مقدس چاپ و منتشر کرد.
تمبر،تادئوس،كليساي،مقدس،منتشر،تيراژ،كامپيوتري

شرکت ملی پست خبر داد؛
به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، در راستای گسترش فرهنگ تمبر، شرکت ملی پست با همکاری شورای تمبر، دو تمبر یادبود با عناوین نوروز ۱۳۹۹ و کلیسای تادئوس مقدس چاپ و منتشر کرد.
تمبر نوروز ۱۳۹۹ که با استفاده از تکنیک گرافیک کامپیوتری از تصاویر گل‌های نرگس شیراز و گل گلیسین طراحی شده در دو قطعه به ابعاد ۴۵×۱۳۰ میلیمتر، ارزش ۳۶ هزار ریال و تیراژ ۶۰ هزار سری منتشر شد.
تمبر کلیسای تادئوس مقدس نیز که با استفاده از تکنیک کامپیوتری و تصویر نمای بیرونی کلیسای تادئوس مقدس طراحی شده در یک قطعه به ابعاد ۴۵×۶۵، ارزش ۱۸ هزار ریال و تیراژ ۶۰ هزار سری منتشر شد.
کلیسای تادئوس مقدس نام کلیسایی تاریخی در استان آذربایجان غربی است که در ۲۰ کیلومتری شمال شرقی شهرستان چالدران در کنار روستایی به همین نام واقع شده‌است.
این کلیسا در سال ۲۰۰۸ در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید.
بیشتر بخوانید: نقاشی کودک شیرازی به عنوان تمبر پستی چاپ و منتشر شد
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1437930 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.