خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1434814 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پلیس آلمان ۶۰ تن از معترضان به تعطیلی اجباری را بازداشت کرد

مهر | بین‌الملل | یکشنبه، 04 خرداد 1399 - 02:44
یک روزنامه محلی چاپ آلمان از بازداشت ۶۰ تن از معترضان به محدودیتهای اعمال شده از سوی دولت این کشور برای مقابله با کرونا خبر داد.
پليس،كرونا،برلين،ويروس،آلمان،مقابله،تن

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، روزنامه «دِ تاگِسپیگل» چاپ آلمان در گزارشی اعلام کرد که پلیس شهر برلین حدود ۶۰ تن از معترضانی را که در تظاهرات گسترده در پایتخت آلمان علیه محدودیتهای وضع شده برای مقابله با ویروس کرونا شرکت کرده بودند، بازداشت کرد.
این روزنامه محلی به نقل از سخنگوی پلیس برلین اعلام کرد که معترضان دستورالعملهای رسمی در زمینه مقابله با ویروس کرونا را زیرپا گذارده و برخی از آنها نیز به نیروهای پلیس حمله کردند.
این روزنامه در ادامه گزارش خود می افزاید که دو مأمور پلیس در جریان این اعتراضها زخمی شدند.
گفتنی است که پلیس برلین تاکنون در مورد این بازداشتها اظهارنظری نکرده است.
شایان ذکر است که اعتراضات نسبت به تدابیر وضع شده از جانب دولت «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا به تدریج رو به افزایش است و معترضان برای سومین بار طی هفته های گذشته جهت اعلام اعتراض خود در خیابانهای برلین تظاهرات کردند.
این در حالی است که طبق داده های «انستیتو رابرت کخ» آلمان، شمار موارد ابتلا به ویروس کرونا در این کشور پیشرفته و صنعتی اروپا روز گذشته با ۶۳۸ مورد افزایش به ۱۷۷،۸۵۰ تن رسید که از میان این مبتلایان، ۸۲۱۶ تن جان خود را بر اثر این بیماری مهلک ویروسی از دست داده اند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1434814 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.