خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1438039 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بدرالدین: ملت یمن با تجاوز ظالمانه رژیم سعودی و همکاری آمریکا و اسراییل مواجه است

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | یکشنبه، 04 خرداد 1399 - 02:19
دبیر کل جنبش انصارالله یمن گفت ما ملتی هستیم که با تجاوزی ظالمانه رژیم سعودی زیر نظر آمریکا و با همکاری اسرائیل مواجهیم.
يمن،حملات،كشور،كرونا،شيوع،ويروس،سعودي

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه تلویزیونی المنار، عبدالملک بدرالدین، دبیر کل جنبش انصارالله یمن گفت ما ملتی هستیم که با تجاوزی ظالمانه رژیم سعودی زیر نظر آمریکا و با همکاری اسرائیل مواجهیم.
دبیرکل انصارالله یمن افزود وظیفه ایمانی، دینی، فطری و ملی ما این است که با تمام قدرت با آن مقابله و در سطوح مختلف اقدام کنیم.
باید در سطح نظامی برای حمایت از جبهه‌های نبرد با نیروی نظامی و پول اقدام کنیم.
وی تصریح کرد باید مراقب شیوع ویروس کرونا که وارد کشور شده است باشیم و تدابیر مناسب را برای پیشگیری در برابر آن اتخاذ کنیم.
گفتنی است ائتلاف متجاوز سعودی از زمان آغاز حملات خود به یمن تاکنون، زیرساخت‌های حیاتی این کشور مانند بیمارستان‌ها، مراکز امدادی، تاسیسات آب آشامیدنی و مدارس را هدف حملات خود قرار داده است.
ده‌ها هزار نفر از مردم یمن بر اثر این حملات جان خود را از دست داده‌اند، بخش عمده‌ای از مردم این کشور در آستانه قحطی و گرسنگی قرار دارند و در حال حاضر شیوع ویروس کرونا تهدید بزرگ دیگری برای مردم یمن به شمار می‌رود.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1438039 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.