خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1438057 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کشف ۷۲ کیلوگرم تریاک در فشافویه

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 04 خرداد 1399 - 02:09
سرهنگ حسنوند از دستگیری ۲ توزیع کننده موادمخدر در منطقه فشافویه خبر داد.
موادمخدر،پليس،مبارزه،ترياك،متهمان،كشف،حسنوند

در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛
سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت سوداگران مرگ در فشافویه، پرونده‌ای تشکیل و موضوع توسط معاونت عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب بررسی شد.
وی افزود: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که تعدادی از قاچاقچیان اقدام به تهیه مقادیری موادمخدر از شرق کشور کرده و پس از دپو در انباری قصد توزیع آن را در بین شهروندان دارند.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت تصریح کرد: پس از اخذ نیابت قضایی، در عملیاتی ضربتی هر دو متهم پرونده که از افراد سابقه دار در حوزه توزیع موادمخدر هستند، دستگیر شدند.
به گفته سرهنگ حسنوند در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقدار ۷۲ کیلوگرم تریاک کشف شد و متهمان برای بررسی بیشتر موضوع به مقر پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب منتقل شدند.
بیشتر بخوانید: انهدام باند قاچاق موادمخدر در کرج/ کشف ۱۳۸ کیلوگرم تریاک و حشیش از مخفیگاه متهمان
بیشتر بخوانید: کمین ۳ ساعته پلیس برای دستگیری سوداگران مرگ/ کشف ۱۵۵ گیلوگرم تریاک و حشیش در جنوب پایتخت
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1438057 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.