خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1438039 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

نگرانی سونی و مایکروسافت برای عرضه نسل بعدی کنسول‌ها

باشگاه خبرنگاران | یادداشت | یکشنبه، 04 خرداد 1399 - 02:02
در حال حاضر تعداد بسیار کمی بازی برای دو کنسول نسل بعدی ساخته شده و این موضوع سازندگان کنسول‌ها را نگران کرده است.
كنسول،عرضه،زمان،نسل،شركت،مايكروسافت،بعدي،بازار

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، مدت بسیار طولانی است که اخبار مربوط به نسل بعدی کنسول‌ها به مهم‌ترین اخبار این حوزه تبدیل شده است و تقریبا تمامی گیمرها اخبار این حوزه را دنبال می‌کننتد.
شایعات مختلفی درباره دو کنسول PS5 و Xbox Series X منتشر شده است که در حال حاضر مهم‌ترین شایعه به زمان عرضه کنسول سونی در تعطیلات سال ۲۰۲۰ مربوط می‌شود ابن در حالی است که هنوز هیچ شایعه‌ای از زمان عرضه کنسول شرکت مایکروسافت در فضای مجازی منتشر نشده و نمی‌توان حتی روی این موضوع نظر احتمالی داد.
اما موضوعی که تاکنون کمتر توجهی به آن می‌شد و گیمرها شاید به آن فکر هم نمی‌کردند به عناوینی مربوط می‌شود که قرار است در هنگام عرضه دو کنسول نسل بعدی وارد بازار شوند.
مدیر خش ایکس باکس شرکت مایکروسافت در این باره اعلام کرده است که مشکل ما عرضه نسل بعدی کنسول‌ها نیست، بلکه مشکل اصلی عناوینی است که باید در زمان این کنسول‌ها در دسترس کاربران قرار گیرند.
از طرفی هم قرار است هفته آینده شرکت مایکروسافت برخی از عناوینی که در زمان عرضه کنسول ایکس باکس وارد بازار خواهند شد را معرفی کند اما قطعا شرکت مایکروسافت در این مراسم صرفا بازی‌های جدید را معرفی خواهد کرد و حرفی از زمان عرضه آن‌ها به بازار نخواهد زد چرا که در این صورت زمان عرضه کنسول این شرکت فاش خواهد شد.
بیشتر بخوانید: فاش شدن تصویر پنل جلویی LG Velvet به همراه اطلاعات دیگری از آن
دو کنسول نسل فعلی یعنی PS4 و Xbox One در زمان عرضه به ترتیب با ۲۳ و ۳۰ عنوان وارد بازار شدند که برای آغاز تعدادی بسیار خوب بود و همین موضوع گیمر‌ها را ترقیب به خرید این دو کنسول کرد، اما در حال حاضر تعداد انگشت شماری بازی برای نسل بعدی کنسول‌ها ساخته شده است که این عناوین نیز به صورت مشترک با کنسول‌های نسل فعلی طراحی شده‌اند.
با این حال برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بازی‌های دو کنسول آینده باید تا زمان اعلام رسمی شرکت‌های سازنده کنسول منتظر ماند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1438039 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.