خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1436458 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

رهبر انصار الله: با تمام قوا در مقابل تجاوزات ظالمانه علیه ملت یمن می‌ایستیم- اخبار بین الملل

تسنیم | بین‌الملل | یکشنبه، 04 خرداد 1399 - 01:59
«عبدالملک الحوثی» رهبر انصار الله یمن با تبریک ایام سعید فطر به امت اسلامی گفت: ملت یمن با تجاوزات ظالمانه‌ای تحت نظارت آمریکا و همکاری اسرائیل مواجه است.
يمن،رهبر،خواستار،اقدامات،كرونا،تجاوزات،انصار

به گزارش گروه بین الملل خبرگزار تسنیم به نقل از پایگاه خبری المسیره ، عبدالملک الحوثی با صدور پیامی عید سعید فطر را به امت اسلامی و ملت یمن و رزمندگان این کشور در جبهه نبرد تبریک و تهنیت گفت.
رهبر انصار الله یمن در این پیام تاکید کرد که ملت ما با تجاوزات ظالمانه‌ای روبرو است؛ تجاوزی که تحت نظارت آمریکا و همکاری اسرائیل انجام می‌شود.
تکلیف و وظیفه دینی، فطری و ملی ما ایجاب می‌کند که با تمام قوا در مقابل این تجاوزات بایستیم.
وی خواستار اقدامات و بسیج فعالانه و قوی در سطح نظامی برای حمایت از جبهه‌های نبرد از طریق حمایت‌های مالی و نیروی انسانی شد.
رهبر انصار الله یمن به ویروس کرونا هم اشاره کرد و ضمن هشدار درباره تشدید آن در این کشور خواستار اقدامات پیشگیرانه مطلوب برای جلوگیری از آن شد.
انتهای پیام/
رهبر انصارالله در بخش دیگری از سخنانش به ورود ویروس کرونا به یمن پرداخت و خواستار اجرای اقدامات مناسب برای جلوگیری از شیوع این بیماری شد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1436458 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.