خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1437873 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

میزان وقوع جرائم در بروجرد کاهش داشته است

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 04 خرداد 1399 - 01:26
فرمانده انتظامی بروجرد گفت: میزان وقوع جرائم در شهرستان روند کاهشی داشته است.
انتظامي،نيروي،بروجرد،كاهشي،غلامي

ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی بروجرد گفت: میزان وقوع جرائم در شهرستان روند کاهشی داشته است.
سرهنگ عزت‌الله غلامی در نشست با اصحاب رسانه که سوم خردادماه در محل فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان انجام شد، اظهار کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه پل ارتباطی مردم و مسئولان هستند.
وی با بیان اینکه رویکرد اصلی نیروی انتظامی پیشگیری و ایفای نقش اجتماعی است، افزود: نیروی انتظامی با هنجارشکنان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی به‌طور جدی برخورد می‌کند.
فرمانده انتظامی بروجرد خاطرنشان کرد: میزان وقوع جرائم در بروجرد روند کاهشی داشته است و نیروی انتظامی به تنهایی نمی‌تواند در کاهش و جرم در جامعه موفق باشد.
غلامی اضافه کرد: اغلب موتورسواران از کلاه استفاده نمی‌کنند و در دوماه گذشته با ۱۵۰۰ موتورسیکلت و خودرو متخلف توقیف شده است.
انتهای پیامبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1437873 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.