خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1438106 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پیام تبریک سلطانی فر به مناسبت عید سعید فطر

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | یکشنبه، 04 خرداد 1399 - 01:05
ورزش و جوانان فرا رسیدن عید سعید فطر را به همه مردم ایران به ویژه خانواده بزرگ جوانان و ورزش تبریک گفت.
عيد،شكرانه،فطر،الهي،ورزش،بندگي،آكنده،سلطاني،ذات،فر،مسعود،روح

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به همه مردم ایران به ویژه خانواده بزرگ جوانان و ورزش تبریک گفت
متن پیام به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
به شکرانه توحید.
به شکرانه این عید.
به پاس سرافرازی‏، در بندگی خالص باریتعالی...
الهی؛‌ ای عظمت بی‏‌پایان و‌ای دارنده هر دو جهان‌ای ذات بی‏‌مثال سخاوت،‌ای کمال بی‏ زوال قدرت،‌ای بخشنده‏ ترینی که معنای بخششی و‌ای آمرزنده‏‌ای که پدیدآورنده تقوایی از تومی‏‌خواهیم به حق این فرخنده روز، که برای دل‏‌های مؤمن، عید قرار داده‌‏ای، سلام و درودمان را نثار پیامبر عشق و رحمت، حضرت ختمی مرتبت مُحمّد نبی (ص) و اهل بیت طاهریینش (ع) می‌نماییم.
عید فطر، عید غلبه بر نفس، مهار خواهش‌های نفسانی و بازگشت به فطرت حقیقی انسانی است که در پرتو بندگی خالصانه خدای کریم در ماه صیام و شب‌های بابرکت قدر حاصل آمده، حرکت به سمت سعادت و رستگاری را نوید می‌دهد.
فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان‌های پاک و بیدار که به شکرانه این نعمت بی کران، به ستایش ذات اقدس الهی پرداخته و زنگار گناه را از آئینه روشن قلب و جان می‌زداید.
الهی در پایان این ماه پربرکت چشممان را به جمال دلارای مهر موعود (عج)، در هم شکننده ظلمت و تاریکی، روشن کن، تا نماز عید رابا ایشان و در فضای عطرآگین ولایت، به جای آوریم، نمازی که آکنده از روح اجابت باشد، آکنده از قنوت‌‏های سبز آرزومندی.
عید فطر مبارک
مسعود سلطانی فر
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1438106 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.