خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1437929 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

جزئیات جدید از خروج قطار از ریل در پرند / از 45 مسا‌فر قطار 5 نفر آسیب‌ دید / هلال احمر 2 تیم ‌اعزام کرد- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 04 خرداد 1399 - 00:55
گروه استان‌ها ـ در پی خروج قطار از ریل در پرند، از 45 مسا‌فر این قطار، 5 نفرآسیب‌ دید.
قطار،پرند،احمر،هلال،تسنيم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پرند، مهدی ولی‌پور سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر در ا‌ین باره گفت: ‌ساعت 22:50 امشب در پی خروج قطار همدان ـ مشهد از ریل حوالی 10 کیلومتری پرند (استان تهران) دو تیم ارزیاب هلال احمر اعزام و تاکنون از 45 مسافر ‌این قطار، 5 نفر آسیب‌دیده و سرپایی مداوا شدند.
وی افزود: در حال حاضر تیم‌های عملیاتی هلال احمر با 15 نجاتگر در منطقه حادثه حضور دارند و یک قطار از شرکت راه آهن جهت انتقال مسافرین به تهران اعزام شده است.‌
به گزارش تسنیم، محل خروج قطار در جاده قدیم پرند ـ زیر پل رودخانه شور بوده که 45 مسافر و 15 خدمه داشته است که یکی از واگن‌ها از خط خارج و دو واگن واژگون شده است.
انتهای پیام/شبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1437929 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.