خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1434731 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

آیزنکوت: حزب‌الله لبنان با جنگ‌های چریکی ارتش اسرائیل را از لبنان اخراج کرد!

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | یکشنبه، 04 خرداد 1399 - 00:52
رئیس پیشین ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی پس از ۲۰ سال به شکست حقارت آمیز این رژیم از حزب الله لبنان اعتراف کرد.
لبنان،ارتش،رژيم،حقارت

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، گادی آیزنکوت، رئیس پیشین ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی پس از ۲۰ سال به شکست حقارت آمیز این رژیم از حزب الله لبنان اعتراف کرد.
بر این اساس، وی در سالگرد عقب نشینی حقارت آمیز رژیم صهیونیستی از لبنان گفت: حزب‌الله لبنان توانست به اهداف راهبردی خود در مقابله با ارتش اسرائیل دست یابد و آن اخراج ما از لبنان از طریق جنگ‌های چریکی یا جنگ‌های فرسایشی با نیرو‌های نظامی ما بود.
وی افزود: حزب‌الله از طریق یک سلسله عملیات نظامی پیچیده ارتش اسرائیل را آشفته کرده و باعث کشته شدن تعدادی از نظامیان ارتش ما شد و به همین دلیل مجبور به خروج از لبنان شدیم.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1434731 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.