خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1434734 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

رونمایی از ترجمه انگلیسی کتاب دفاع مقدس «دفاع همچنان باقی است»

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 04 خرداد 1399 - 00:42
خرمشهر- کتاب ترجمه انگلیسی حوزه دفاع مقدس و اولین تمبر تلفیق رزمندگان و مدافعان سلامت با عنوان «دفاع همچنان باقی است» رونمایی شد.
خرمشهر،خوزستان،دفاع،مقدس،رونمايي،سالروز،نشر،حفظ

به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه امروز و در سالروز فتح خرمشهر در مرکز فرهنگی دفاع مقدس خرمشهر از کتاب ترجمه انگلیسی حوزه دفاع مقدس در خوزستان با عنوان «رازهای کهنه خاطرات» درباره زندگی شولی از رزمندگان خرمشهر و به نویسندگی درودی رونمایی شد.
سردار عباس یوسفی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز و با حضور استاندار خوزستان، امام جمعه، فرماندار خرمشهر و دیگر مسئولان محلی از کتاب ترجمه شده به زبان بانوی رزمنده خرمشهری شولی که توسط بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس منتشر شده است، رونمایی شد.
وی افزود: این اثر فاخر ابتدا به زبان فارسی منتشر شده بود که امروز به زبان انگلیسی رونمایی شد تا افراد بیشتری در دنیا بتوانند از ارزش‌های مطالب این کتاب بهره‌مند شوند.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان همچنین در رابطه با رونمایی از تمبر «دفاع همچنان باقی است» گفت: دومین اثر تلفیق مجاهدت‌ها و رشادت‌های رزمندگان در زمان آزاد سازی خرمشهر و مدافعان سلامت است که این روزها هست و نیست خود را برای مبارزه با ویروس کرونا گذاشته‌اند.
وی در ادامه به دیگر برنامه‌های سالروز آزاد سازی خرمشهر در استان خوزستان اشاره کرد و گفت: به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر، ۳ هزار و ۷۰۰ پروژه فعالیت فرهنگی هنری و تا حدودی که بحث کرونا و پروتکل‌های بهداشتی اجازه می‌دهد، نظامی در سرتاسر خوزستان در دستور کار قرار گرفت.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1434734 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.