خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1436656 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

۴ پروژه درمانی در خرمشهر افتتاح شد

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 04 خرداد 1399 - 00:42
خرمشهر- به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر سه پروژه عمرانی در بخش بیمارستان و یک پروژه حوزه بهداشت در این شهرستان به بهره‌برداری رسید.
خرمشهر،سلامت،مركز،روز،تخت،جامع،فيزيوتراپي،زيربناي

به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه امروز و در سی و هشتمین سالگرد فتح خرمشهر چهار پروژه عمرانی در بخش بهداشت و درمان خرمشهر با اعتباری بیش از ۴۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان به تشریح پروژه‌های افتتاح شده پرداخت و گفت: امروز بخش بستری داخلی زنان با زیربنای ۶۵۰ متری و با ۲۳ تخت، بخش آی‌.سی‌.یو با ۶ تخت ویژه و ۲۳ مترمربع زیربنا و همچنین مرکز فیزیوتراپی با زیربنای ۵۷ مترمربعی و ۴ تخت به بهره‌برداری رسیدند.
شکرالله سلمان زاده همچنین به بهره‌برداری پروژه نوسازی مرکز خدمات جامع سلامت آیت‌الله طالقانی خرمشهر با زیر بنای ۶۳۸ مترمربع در حوزه بهداشت اشاره کرد و افزود: این هدف دنبال می‌شود تا در «هفته دولت» ۲ مرکز جامع سلامت جدیده و امام خمینی (ره) نیز در خرمشهر به بهره‌برداری برسد.
استاندار خوزستان نیز در حاشیه این مراسم گفت: امروز شاهد افتتاح بخش داخلی زنان، بخش مراقبت‌های ویژه، فیزیوتراپی و مرکز جامع سلامت در خرمشهر بودیم تا شرایط خدمات‌رسانی در بخش سلامت به مردم این منطقه بهتر از پیش شود.
غلامرضا شریعتی ابراز امیدواری کرد که در دیگر موارد زیرساختی نیز برای مردم خرمشهر شرایط بهتری فراهم شود و برای رفع و یا به حداقل رساندن مشکلات این مردم تلاش شود.
وی «سوم خرداد» را روز پیروزی مردم ایران بر رژیم بعثی خواند و گفت: روز «سوم خرداد» روز پیروزی حق بر باطل و روز شادمانی و افتخار مردم ایران زمین در عصر ایرانیان است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1436656 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.